Bardzo proszę o opinie – 4T zestaw 90cm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Bardzo proszę o opinie – 4T zestaw 90cm

Tagi: 

Ten temat zawiera 35 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 36 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Chcialbm się dowiedzieć coś na temat tego zestawu czy da radę? Może ktoś poleci coś innego?
    Mój skuter to Toros 4t
    http://allegro.pl/cylinder-glowica-90-skuter-4t-swieca-dysza-gy6-50-i6842818950.html

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Davido Davido.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Davido Davido.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma nazwy wiec sie raczej opinii nie doczekasz bo to zależy czy trafisz dobry czy marny. a to nie wiadomo co to. jakis zestaw i nawet nie wiesz czy tego samego za 80zł nie dostaniesz u kogoś innego

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Ja Ci polecę to co ja włożyłem do swojego El Diablo czyli ten sam skuter w innym malowaniu. A mianowicie zestaw firmy MCN komplet uszczelki głowica klawiatura zawory itd. Zawory docierałem wiertarką na paście Malwa ‚0’ poskładałem wszystko chodzi. Od początku na oleju Castrol 10w40 półsyntetyk. V-Max z 62 wzrósł do 80 Km/h realnych nie licznikowych. Ale do tego mam dysze 85 wariator SV1 tuleja 38 mm pasek Bando kewlar sprzęgło i dzwoń WM Motor tania podróbka Naraku.
    Link do zestawu http://allegro.pl/cylinder-80-gy6-glowica-modul-mcn-skuter-4t-i6920397028.html

Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Dzięki za propozycję napewno przemyśle 🙂
    Mam jeszcze pytanie które żądam tutaj aby nie zakładać nowego tematu a mianowicie zakupiłem nowa świece Ngk ponieważ poprzednia pomimo regulacji ciągle była czarna natomiast teraz ta Ngk ma biały nalot odkrecilem srubke od mieszanki ok 3/4 obrotu ale nadal to samo co jestcnie tak? Jaki kolor świecy powinien być w 4t kawa z mlekiem czy biała bo taka teorie też słyszałem.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

śrubka od mieszanki to tylko jedna z kilku regulacji. kolor powinien być kawy z mlekiem

Router Grande 50/90

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

W tym pierdzie najlepiej jeśli masz nadal 50 cm to śrubka od mieszanki ustawiasz na 2,5 obrotu jak za wysokie obroty to ustawiasz ta drugą śrubką. Tylko rób to na ciepłym silniku. Przejedź 10 km i wtedy. Jak chcesz coś wiedzieć na temat tego pierda to pytaj znam go na wylot.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

mu chodzi o kolor świecy a nie obroty. dysza/iglica do regulacji panie kolego

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Okej dzięki może w tym tygodniu założę j z 80 ccm.
    A w samumie jak już jest temat to zapytam o dotarcie cylindra i tłoka.
    Czy po 600 km będzie można już mu przycisnac?
    Ogólnie zamierzam go docierać w następujący sposób
    Pierwsze 30-40 km max prędkość 40 km/h na zmiennych obrotach i przystanki co 10 km po 40 km wymiana oleju.
    40 – 300 km vmax 55 kmh na zmiennych obrotach i uważam żeby nie przegrzac tłoka I TU PYTANIE CZY Z GORKI MOGE ODKRECIC MANETKE NA FULL? Po 300 km wymiana oleju.
    300 – 600 km chciałbym już jeździć ok 70 kmh i czasami przycisnac na vmax.
    Czy przy takim docieraniu nie zajade go?
    Jeżeli już go dotrze to wymiana wariatora i sprzęgła.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

po prostu jeździj z głową i go nie przegrzewaj. wytyczne są dla dzieciaczków. nie ma sensu wymieniać oleju po 40km.
    ja swojego docierałem mając 50tke(1000km), potem 70tke też lekko tarłem ale przy 90tce stwierdziłem, że to zbytnio nie ma sensu i go piłowałem od 0, wiadomo, z głową.
    + zakładając 90tke na zwykły wał, nie zdziw się, że dość szybko padnie, zacznie stukać czy coś.

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Jak już mówiłem u mnie w 80 cm dysza 85 iglica na 2 ząbku od góry. A co do dotarcia to ja mam nadal na dotarciu już 600 km. Pierwsze 30 Km nie szalej do 40 km później już normalnie jeździj. Ja normalnie jeździłem hamowałem silnikiem rozpędzałem i puszczałem go z górki i i od tych 30 km cały czas jeżdżę normalnie z v-maxem też mimo 600 Km pilnuje najważniejszego co napisał Nortos nie przegrzej. Zapi….m nim 80 Km/h do roboty ale mam odcinek 3,600m potem stoi 8 godzin i znowu 3,600 na pełnym 🙂 i znowu stoi w garażu i tak codziennie. Nic się nie zatarło nic się nie rozj….o.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 36 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie