Bardzo kiepskie osiągi-dlaczego? | Forum Motocyklowe, Opinie Jednoślad.pl

Bardzo kiepskie osiągi-dlaczego?

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #267339 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Witam mam yamahe jog z 1992 r.(oczywiscie ac :P) i mam tuning: -cylek 70cc R4Racing -sprzęgło rms -dzwon sprzęgła rms -chwytak powietrza -wymieniona gąbkę w filtrze powietrza na stage 6 -gaźnik dellorto 17,5 -dysza nie wiem jaka ale raczej odpowiednia do zestawu -wario hebo ng -sprężynki malossi niebieskie -sprężyna centralna +50% (ta co była w zestawie z wariem) -wydech technigas next r (odblokowany) -rolki w wario to te ktore byly dolaczone z wydechem -wał korbowy motorfource Więc tak jestem wściekły ponieważ na seryjnych częściach bez problemowo rwałna koło tzn. nie było trzeba siadac na końcu kanapy i dawac gazu tylko normalnie siędziec i na koło brać. Predkosc maksymalna wynosila 80km/h (mierzone samochodem)A teraz na koło nie ma szans , startuje z 6000 obrotów i to mi się nie podoba poniewaz gdy chce podjechac pod furtkę lub do garażu nikogo nie budzłc to jest to nie wykonalne poniewaz wyje glosno. Przyspieszenia w ogóle nie ma tzn. kumpel ma keewaya focusa i mnie bierze na starcie ma lekki tun (wario +wydech) A na serii ja go brażem bez problemowo. Prędkośc v-max wynosi teraz zaledwie 63km/h ( mierzone gpsem) Tunning przeprowadzili mi kolesię z warsztatu i regulowali wszystko (zajmuja się tym dosc dlugo, kumplowi robili i jezdzi jak rakieta) I mam pytania : 1.Jest to wina regulacji Jesli tak to co trzeba wyregulować? 2.Możliwe jest to że sprężynki w sprzęgle są małossiego a centralna jest hebo i one nie wspolpracuja ze soba jak należy? 3. Przecież skut ma teraz okolo 3 x więcej mocy to czemu ma słabsze osiągi Proszę o pomoc bo nie mogę patrzec jak ledwo co biorę skutery z makro za 2k ;/

• #267340 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

To raczej na pewno jest wina regulacji, albo cyl przytarty, firmy nie mają znaczenia.

• #267341 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Cylek na pewno sprawny kręci maks do 10tys obrotów wak jak powiedzieli mi ci kolesię ktorzy mi robili tuna. Regulacja ale co wyregulować niemam pojecia ;/

• #267342 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

W??? miękką sprężynę białą – malossi , zielona topa albo ??lta malossi w ostatecznosci

Spr??nki zielone polini albo ?olte

Rolki sprawdzaj ~5g?

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Bardzo kiepskie osiągi-dlaczego?
Twoje dane:

Back to top button