Bardzo gorący silnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Bardzo gorący silnik

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Przejechałem 2 km, postał 10 minut zgaszony, potem znowu przejechał 2 km i silnik już był mocno gorący. Czy to normalne ?

Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Zależy jak gorący 😀 Najlepiej jak byś miał termometr lub jakieś urządzenia do sprawdzenia temperatury silnika.Dotykałeś cylindra czy jakichś innych rzeczy ?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Cinek – normalnie nudzi Ci się , zamiast przykręcić szpilkę od mocowania wydechu patrz temat :https://www.jednoslad.pl/forums/topic/problem-z-wydechem-2/
    lub wymienić wreszcie tę nieszczęsną śrubę patrz temat : https://www.jednoslad.pl/forums/topic/rozwalony-gwint-sruby-od-poziomu-oleju-w-przekladni/
    to zawracasz sobie i innym głowę pytaniami – czy to dziwne że w lato silnik jest gorący ?

Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Właśnie chodzi o to że on jest aż za bardzo gorącym spotykałem cylinder pokrywę paska, zaworów to były można powiedzieć ukrop

Zdjęcie profilowe Bartex
    Bartex
    Użytkownik

Poprostu jest goroco ja tak samo mam w silniku 4t

Bartek

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Rok temu tak nie było, a temperatura była znacznie większa

Darek Nykielson
    Użytkownik

A nie dałeś czasami za dużo powietrzaw regulacji?

Zdjęcie profilowe Cinek
    Cinek
    Użytkownik

Mam inne pytanie, gdy ustawiłem rozrząd zdjąłem klapke na plastiku prądnicy, ustawiłem wałek rozrządu dobrze, lecz T na prądnicy w okienku się przesunęło leciutko na dół

Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Biedny, biały miś. Ekolodzy twierdzą, że białe misie, to już… wymierający gatunek. Chrońmy białe misie zatem, tak niewiele ich już zostało. A gimbaza ma się tam całkiem dobrze. Ehh. 😉 http://www.49ccscoot.com/manuals/139QMB_Engine_Manual.pdf

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Najlepiej jak byś dał fotę jak wygląda te przestawienie na magnecie bo tak to nic nie możemy Ci pomóc.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie