Baotian Hero 50 pali tylko z kopki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Baotian Hero 50 pali tylko z kopki

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Krzysiu91
    Krzysiu91
    Użytkownik

Witam serdecznie. Posiadam Baotian Hero 50 z zamontowanym prawdopodobnie zestawem na 80cm3, takiego kupiłem.

Problem jest dziwny i nie potrafię znaleźć podobnego przypadku w google stąd ten temat.

Mianowicie: zimnego skutera nie da się odpalić z startera. Z kopki pali od strzała. Natomiast jeśli przejadę się kawałek, to po maksymalnie 5min od zgaszenia bez problemu odpali ze startera (np. jak czekam na przejeździe kolejowym i zgaszę, to bez problemu go odpalę). Zmieniałem świecę, gaźnik, bendiks. Kręci ładnie, no ale odpalić nie chce.

Większość tematów istniejących jest o tym, że od rozrusznika nie pali wcale, a mój pali, jak dostanie paliwo. Wygląda to tak, że gdy paliwo ścieknie calkowicie (?) to nie odpale go od rozrusznika.

I tu moje pytanie, co mogę sprawdzić? Jakieś elementy elektroniczne, dopływ paliwa?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pomiar kompresji, regulacja zaworów, sprawdź na innym akumulatorze.
    Bo to albo rozrusznik kręci za wolno albo spadek napięcia jest tak duży że iskra jest słaba lub znika. z kopniaka nie obciążasz elektryki.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie