Baotian Coliber itp demontaż plaskików

Witam, kupiłem sobie Baotiana Sprint ciężko stwierdzić typ bo był w opłakanym stanie i wymieniłem już pół skutera i mechanikę mam jako tako ogarniętą. Kolej na obudowy i plastiki. Nie wiem jak zdjąć przednią obudowę tą w której zmontowane są kierunkowskazy.Jest po upadku wymaga klejenia i malowania. Zdemontowałem obudowę ze schowkiem od strony kierowcy, osłona ta jest już luźna ale nie mogę jej wyjąć. Czy muszę zdejmować przednie koło a więc i demontować hamulec tarczowy (o zgrozo). Budowa skutera jest taka jak Kingway Coliber czy Router Basa. Szukałem jakiejś instrukcji w necie ale nic. Wdzięczny będę za toutorial czy wskazówki

Ten perzedni panel jest na jednej śrubce z przodu i dwie małe gwiazdki pod kierownicą na rogach reszta zatrzaski musisz pociągnąć dość mocno i na stówe coś pęknie przechodzilem to. Co do koła no to niestety musisz je sciągnąć jeśli chcesz kupować nowe plastiki to nie kupuj zamienników bo nie pasuja nie da sie potem tego poskładać. Szukaj oryginału.

Widzę że kolega nie zrozumiał o jaki panek chodzi. Ten mały to żaden problem mi chodzi o ten dolny z kierunkami i pozycyjnym jak napisałem w pierwszym poście. Na tym obrazku(z internetu) https://i.ytimg.com/vi/MkT8jBUdHyY/maxresdefault.jpg gdzie jest podobny skuter ta dolna obudowa jest koloru srebrnego

po poluzowaniu plastików powinno przejść przez założone koło.
w najgorszym razie nie demontujesz hamulca tylko wyciągasz ośke i ściągasz koło, zacisk zostaje. tylko włóż coś miedzy klocki żeby się nie zeszły
tutaj zdjęty na jakimś obrazku z allegro

Dzięki Wombat za trafioną i rzeczową poradę. Jeszcze tylko jedno. Na widelcach oprócz hamulca jest jest jeszcze dużo innych “dodatków” czyli błotnik linki itp. Czy tą czaszę jak pisałeś da radę przepchać czy trzeba demontować błotnik - nie chcę za mocno kombinować i coś uszkodzić. Demontaż też nie jest zdrowy dla plastików i połączeń i chciałbym jak najmniej odkręcać