! Forum Motorowery Baotian BT50QT-9

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Damian1000
    Damian1000
    Użytkownik

Zacznę od początku: w zimę odpalałem go co tydzień, jeździłem do sklepu itp. by nie stał nieodpalany przez kilka miesięcy. Gdy już zacząłem nim regularnie jeździć to przez tydzień normalnie, aż tu z dnia na dzień coraz gorzej z przyśpieszaniem jakby się zapychał , gdy stoi to silnik normalnie pracuje tak jak zawsze. Maksimum nim teraz to 45 km/h przy rwaniu jakby niedomagał, z górki jak już poleci 55 km/h to już kompletnie ścina i nic więcej, normalnie tam robił ponad 70 km/h. Próbowałem regulować gaźnik, udało mi się go tak ustawić iż do 20km/h normalnie a dalej już jak wcześniej opisywałem a próbowałem przez dobre 2 godziny. i tylko tyle udało się osiągnąć co z nim może być? A i zapomniałem wspomnieć grzeje się niemiłosiernie po przejechaniu 10 km

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czyszczenie i regulacja gaźnika, za mało paliwa w mieszance (uboga mieszanka =wysoka temperatura – a to z kolei zagraża cylindrowi), lewe powietrze, padający zapłon.. itd jest masa powodów takiego stanu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Damian1000
    Damian1000
    Użytkownik

gaźnik zrobiony, filtr bez zastrzeżeń . Do momentu gdy się rozgrzeje jedzie dość dobrze, 2 km i to co pisałem wcześniej się dzieje

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może tłok puchnie. zmierz sobie kompresje

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie