! Forum Motorowery Baotian BT50QT-9

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #305195 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Damian1000
    Damian1000
    Użytkownik

Zacznę od początku: w zimę odpalałem go co tydzień, jeździłem do sklepu itp. by nie stał nieodpalany przez kilka miesięcy. Gdy już zacząłem nim regularnie jeździć to przez tydzień normalnie, aż tu z dnia na dzień coraz gorzej z przyśpieszaniem jakby się zapychał , gdy stoi to silnik normalnie pracuje tak jak zawsze. Maksimum nim teraz to 45 km/h przy rwaniu jakby niedomagał, z górki jak już poleci 55 km/h to już kompletnie ścina i nic więcej, normalnie tam robił ponad 70 km/h. Próbowałem regulować gaźnik, udało mi się go tak ustawić iż do 20km/h normalnie a dalej już jak wcześniej opisywałem a próbowałem przez dobre 2 godziny. i tylko tyle udało się osiągnąć co z nim może być? A i zapomniałem wspomnieć grzeje się niemiłosiernie po przejechaniu 10 km

#305213 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czyszczenie i regulacja gaźnika, za mało paliwa w mieszance (uboga mieszanka =wysoka temperatura – a to z kolei zagraża cylindrowi), lewe powietrze, padający zapłon.. itd jest masa powodów takiego stanu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #305370 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Damian1000
    Damian1000
    Użytkownik

gaźnik zrobiony, filtr bez zastrzeżeń . Do momentu gdy się rozgrzeje jedzie dość dobrze, 2 km i to co pisałem wcześniej się dzieje

#305380 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może tłok puchnie. zmierz sobie kompresje

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Baotian BT50QT-9
Informacje o Tobie: