Baotian BT49QT-12

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Baotian BT49QT-12

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

.

Anonimowy

siema! te osiagi jak na cylinder 80 to sa baaaaaaaaardzo kiepskie,wez to wyregoluj i będzie lepiej;P jak na razie daje 6/10

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Nie ściągałem jeszcze blokad dlatego wyniki są kiepskie 😀 chyba …

Anonimowy

-muszę z biegiem czasu wymienić klosz lampy tylnej bo mi popękał nie wiem jakim cudem :/ A ja wiem jakim – China shit 🙂

Anonimowy

Hehe ale nic nie przebiją tego co się w skuterze kolegi stało, przy prędkości ok.60km/h wjechać w dziurkę mu klosz od kierunkowskazu na 2m w górę wyleciał potem jak spadł to jeszcze go przypadkiem przejechałem. Co to ma do tematu o jego skuterze? Innym się ramy i lagi ?amia… WARN! Edit: Ozesz Ty.. Jestem u matki w pracy i warna dac nie mogę.. Ale jak wroce do domu, to ciezka reka sprawiedliwosci na pewno Cie dosiegnie :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

mariusz48 napisał:

Nie ściągałem jeszcze blokad dlatego wyniki są kiepskie 😀 chyba …

Ehh… a wiesz ,że podstawą tuningu jest ściągnięcie blokad? Bez tego ie ma sensu cokolwiek ładować w skuter.

Anonimowy

jeden z ładniejszych batianów ale ten jest też nie złe 😀 http://allegro.pl/item398580121_baotian_nie_aerox_aprila_sr_yamaha_nrg.html 😛

Anonimowy

ma blokady a ty tuningujesz mech ;/ lepiej odblokuj a jak nie to rob optyke przynajmniej będzie wyglądał ;] a czemu nie kupiles Keeway forus jest jepszy i ma więcej czeasci i w ogóle ;] ❓

Anonimowy

blokade muzisz sciagnac bo bez tego kupa to nie ma takiego sensu trochę ale jak na blokade to i tak dobrze:)

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie