baotian bt49q-9 od zera do bohatera :)

Witam mam baotianka od niedawna - blokady ma pozdejmowane z tego co wiem , na prostej leci 60km max , pytanie co można zmienić najtańszym kosztem aby kilka kmh mu dodać i żeby przyspieszał trochę lepiej ?

oddaję głos doświadczonym
pozdrawiam :)

jest słabo odblokowany - dobrze odblokowany ciągnie licznikowe 65 bez problemu, z wiatrem do 80 km/h

to gdzie w takim razie blokad szukać? wiem ze na wario i w gazniku jest odblokowany. Na module nie jest, tzn nie jest wymieniony

Mam tego samego boatiana:D Powiem Ci że mój też ma pozdejmowane wszystkie blokady ale ciągnie max 45 :D Lecz u mnie do wymiany jest sprzęgło i wariator. Jeśli chcesz małym kosztem to kup wariator sportowy firmy WM Motor. i cylinder 60-70ccm i zmień dysze na troszke większą maksymalnie za te części 150zł. Może i są to chińskie części (zamienniki oryginalnych) ale kolega wymienił sobie właśnie te części w nowym torosie f16 i jedzie około 75km/h.

To, że komuś ciągnie 65 licznikowe a tobie 60 to nic bo jest coś takiego jak przekłamanie prędkościomierza.
Weź nawigacje i tą samą drogą przejedź z kilka razy a zobaczysz realny v-max.

pawelek1991 Zdecyduj się czy zamiennik czy oryginalny bo nie ma czegoś takiego jak "zamienniki oryginalnych".