baotian bt49q-9 od zera do bohatera :)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #122236 Reply
    marluk
    Użytkownik
    • 4

Witam mam baotianka od niedawna – blokady ma pozdejmowane z tego co wiem , na prostej leci 60km max , pytanie co można zmienić najtańszym kosztem aby kilka kmh mu dodać i żeby przyspieszał trochę lepiej ?

oddaję głos doświadczonym
    pozdrawiam 🙂

#122237 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4

jest słabo odblokowany – dobrze odblokowany ciągnie licznikowe 65 bez problemu, z wiatrem do 80 km/h

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#122243 Reply
    marluk
    Użytkownik
    • 4

to gdzie w takim razie blokad szukać? wiem ze na wario i w gazniku jest odblokowany. Na module nie jest, tzn nie jest wymieniony

#123093 Reply
    pawelek1991
    Użytkownik
    • 20

Mam tego samego boatiana:D Powiem Ci że mój też ma pozdejmowane wszystkie blokady ale ciągnie max 45 😀 Lecz u mnie do wymiany jest sprzęgło i wariator. Jeśli chcesz małym kosztem to kup wariator sportowy firmy WM Motor. i cylinder 60-70ccm i zmień dysze na troszke większą maksymalnie za te części 150zł. Może i są to chińskie części (zamienniki oryginalnych) ale kolega wymienił sobie właśnie te części w nowym torosie f16 i jedzie około 75km/h.

#123097 Reply
    FormaN
    Użytkownik
    • 0

To, że komuś ciągnie 65 licznikowe a tobie 60 to nic bo jest coś takiego jak przekłamanie prędkościomierza.
    Weź nawigacje i tą samą drogą przejedź z kilka razy a zobaczysz realny v-max.

pawelek1991 Zdecyduj się czy zamiennik czy oryginalny bo nie ma czegoś takiego jak „zamienniki oryginalnych”.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: baotian bt49q-9 od zera do bohatera :)
Twoje informacje:

Back to top button