Baotian Basic brak iskry, kilka pytań

Witam kupiłem takiego skuterka lecz nie miał on iskry ponieważ nie miał modułu i cewki zapłonowej. Zakupiłem moduł oraz cewkę zapłonową lecz dalej nie ma on iskry;/ Sprawdziłem czujnik stopki bocznej, jest ok. Następnie wziąłem miernik i podłączyłem go do dwóch kabelków które mają być podpięte do cewki zapłonowej, napięcie jest (podpiąłem bez cewki). Świeca sprawdzona na innym motorku.

Oto kilka moich pytań:
1.Co jeszcze może być powodem tego iż nie ma on iskry?
2.Jak sprawdzić cewkę zapłonową, moduł i impulsator.
3.Czy skuter bez akumulatora będzie miał iskrę?

tak.skuter bez akumulatora ma iskre.musisz tylko odpalac z kopniaka.moze byc problem ze swiatlami.masz miernik.znajdz kabelki od statora i kopnij.chyba ze rozrusznik dziala,wtedy kop lub krec.skoro jest napiecie w odlaczeniu do cewki musza to byc kable od modulu.w celu sprawdzenia odlacz czujnik stopki ,a podlacz jak znajdziesz przyczyne.powodzenia

tak.skuter bez akumulatora ma iskre.musisz tylko odpalac z kopniaka.moze byc problem ze swiatlami.masz miernik.znajdz kabelki od statora i kopnij.chyba ze rozrusznik dziala,wtedy kop lub krec.skoro jest napiecie w odlaczeniu do cewki musza to byc kable od modulu.w celu sprawdzenia odlacz czujnik stopki ,a podlacz jak znajdziesz przyczyne.powodzenia

Właśnie te kable podłączyłem i napięcie było jak kopałem, więc iskrownik jest ok? A jak sprawdzić impulsator? Czujnik stopki już sprawdzony.

kucharz jestem.powedz mi jak to wyglada to sobie przypomne.juz szukam.

teraz ide spraqdzic jak to u mnie jest podpiete

jest tak.u mnie na legalu wychodza z niego kable na wierzchu,leca gdzies w kierunku cewki ale nie chce mi sie kibla wyciagac wiec nie powiem nic konkretniej.

Jakie kable z czego?

od tego wiatraczka z prawej strony.z gory obudowy

Kable są ok bo jest napięcie jak kopie. Sprawdziłem impulsator ma 141/142 ohm tak ma być czy za mało?