Badanie lekarskie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Badanie lekarskie

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez  Paweł Frydel 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #658665 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Zoop
  Zoop
  Participant
  • Postów: 1

  Panowie pytanko, może ktos będzie wiedział 😉 Zamierzam zrobić prawo jazdy kat A2 a posiadam juz kat B i pytanie brzmi: Czy muszę znowu iść robić badania lekarskie skoro 2 lata temu robiłem i sa ważne 15 lat?

  #661418 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Agrento
  Agrento
  Participant
  • Postów: 1
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #661425 Odpowiedź

  Paweł Frydel
  Participant
  • Postów: 1

  Przed każdym rozpoczęciem kursu na nową kategorię prawka trzeba znów udać się na badanie lekarskie. Niestety na kat. A są ostrzejsze kryteria niż na B. (szczególnie wzrok). Jeśli macie np. problem z widzeniem obuocznym (problem z widzeniem trójwymiarowym) – będzie to przeciwskazanie na moto. Wyniki późniejszego badania anulują wyniki wcześniejszego. Szczególnie przykre jest gdy do tej pory miało się badanie bezterminowe. Teraz z tego co wiem dają max na 15 lat. Jeśli lekarz da np. na 5 lat to po tym okresie trzeba wymienić prawko i co gorsza udać się w międzyczasie znów do lekarza. Mam nadzieję że wyjaśniłem. LWG.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Badanie lekarskie
Informacje o Tobie: