Badanie lekarskie

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #658665
  Zoop
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Panowie pytanko, może ktos będzie wiedział 😉 Zamierzam zrobić prawo jazdy kat A2 a posiadam juz kat B i pytanie brzmi: Czy muszę znowu iść robić badania lekarskie skoro 2 lata temu robiłem i sa ważne 15 lat?

  #661418
  Agrento
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Podpinam się pod pytanie.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #661425
  Paweł Frydel
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Przed każdym rozpoczęciem kursu na nową kategorię prawka trzeba znów udać się na badanie lekarskie. Niestety na kat. A są ostrzejsze kryteria niż na B. (szczególnie wzrok). Jeśli macie np. problem z widzeniem obuocznym (problem z widzeniem trójwymiarowym) – będzie to przeciwskazanie na moto. Wyniki późniejszego badania anulują wyniki wcześniejszego. Szczególnie przykre jest gdy do tej pory miało się badanie bezterminowe. Teraz z tego co wiem dają max na 15 lat. Jeśli lekarz da np. na 5 lat to po tym okresie trzeba wymienić prawko i co gorsza udać się w międzyczasie znów do lekarza. Mam nadzieję że wyjaśniłem. LWG.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button