Baccari Zondar nie odpala

Witam lulu błagam o pomoc mam skuter 4t baccari Zondar 80cmm j***** chinol kupiłem to na początku tego roku przez pierwsze 3 miesiące super A już jak się zrobiło ciepło zaczęło się...piewszo poszła cała kopajaka i ostatnio poszła głowica i teraz znowu pół księżyc i kopka I cała elektryka od świecy i w sobotę jeździłem bez żadnego problemu i w niedzielę rano jechałem na giełdę sprzedać tego syfa i odpalilem go i nie mogłem ruszyć tak jakby paliwo nie dochodziło albo ssania nie można wyłączyć iskra jest paliwo dochodzi proszę o szybką odpowiedź i pomoc. !!!!

Kolejne... Dziecko Niemocy. Transzuj Spida, a potem czytaj... mowę kolejnych konstelacji.
-
Kolejny KOŁEK z tych kolejnych kołków, ale już obecnych od dość dawna. ;-)

Rysio_Misio napisał:

Kolejne... Dziecko Niemocy. Transzuj Spida, a potem czytaj... mowę kolejnych konstelacji.
-
Kolejny KOŁEK z tych kolejnych kołków, ale już obecnych od dość dawna. ;-)

Kolejne wcielenie Kocie?
-
Michale, po pierwsze, to język. To nie bar czy inna speluna a forum z dobrą opinią. Ogarnij się wtem.
Kopka Ci pada, bo w nią naparzasz jak głupi. Miałem najtańszy z możliwych skuterów z marketu i nawet gdy nabiłem mu ponad 8k km w rok, to kopka była jak nowa. Dalej, elektryka od świecy, czyli cewka i przewód mogły paść ze starości. Podejrzewam, ze zakupiłeś używany pojazd. A te zawsze mają swoje niedoskonałości. Poza tym, nic prócz podatków i śmierci nie jest wieczne. Teraz z kolei możesz mieś przetkany gaźnik lub problem z przeniesieniem napędu. Do tego jednak trzeba rozebrać to i owo.

Nie chcę się wtrącać ale mam pytanie kiedy Skuterowo dorobiło się moderatora? :)

On jest zawsze lecz w ukryciu,musisz być ostrożny Krupku jak łasica,jak chrabąszcz,jak gajowy:)

...bo on jest jak bulterier, jak wściekły pies, jak Tommy Lee Jones... w Ściganym... ;)))

A jak nie jest, to będzie ;-)