Baccari Zondar nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Baccari Zondar nie odpala

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Kaliciecki
    Użytkownik

Witam lulu błagam o pomoc mam skuter 4t baccari Zondar 80cmm j***** chinol kupiłem to na początku tego roku przez pierwsze 3 miesiące super A już jak się zrobiło ciepło zaczęło się…piewszo poszła cała kopajaka i ostatnio poszła głowica i teraz znowu pół księżyc i kopka I cała elektryka od świecy i w sobotę jeździłem bez żadnego problemu i w niedzielę rano jechałem na giełdę sprzedać tego syfa i odpalilem go i nie mogłem ruszyć tak jakby paliwo nie dochodziło albo ssania nie można wyłączyć iskra jest paliwo dochodzi proszę o szybką odpowiedź i pomoc. !!!!

Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Kolejne… Dziecko Niemocy. Transzuj Spida, a potem czytaj… mowę kolejnych konstelacji.

Kolejny KOŁEK z tych kolejnych kołków, ale już obecnych od dość dawna. 😉

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Rysio_Misio napisał:

Kolejne… Dziecko Niemocy. Transzuj Spida, a potem czytaj… mowę kolejnych konstelacji.

Kolejny KOŁEK z tych kolejnych kołków, ale już obecnych od dość dawna. 😉

Kolejne wcielenie Kocie?

Michale, po pierwsze, to język. To nie bar czy inna speluna a forum z dobrą opinią. Ogarnij się wtem.
    Kopka Ci pada, bo w nią naparzasz jak głupi. Miałem najtańszy z możliwych skuterów z marketu i nawet gdy nabiłem mu ponad 8k km w rok, to kopka była jak nowa. Dalej, elektryka od świecy, czyli cewka i przewód mogły paść ze starości. Podejrzewam, ze zakupiłeś używany pojazd. A te zawsze mają swoje niedoskonałości. Poza tym, nic prócz podatków i śmierci nie jest wieczne. Teraz z kolei możesz mieś przetkany gaźnik lub problem z przeniesieniem napędu. Do tego jednak trzeba rozebrać to i owo.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Nie chcę się wtrącać ale mam pytanie kiedy Skuterowo dorobiło się moderatora? 🙂

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

On jest zawsze lecz w ukryciu,musisz być ostrożny Krupku jak łasica,jak chrabąszcz,jak gajowy:)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

…bo on jest jak bulterier, jak wściekły pies, jak Tommy Lee Jones… w Ściganym… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A jak nie jest, to będzie 😉

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie