Audio w Keeway Matrix

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Audio w Keeway Matrix

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Planuje zrobić audio w moim skuterze. I co myślicie o takim sprzęcie głośniki wzmacniacz ? Dobry będzie?

Anonimowy

Głośniki dadzą rade a taki wzmacniacz miałem u siebie. Teraz pożyczyłem od kolegi drugi taki jak ten: http://www.allegro.pl/item368529797_wzmacniacz_voice_kraft_c238_400w_2_kanaly_filtry.html i mogę Ci go polecić, wydaje mi się że jest troszkę mocniejszy. Jedyna wada że nie ma regulacji barwy dźwięków (basu itp.)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

mój schowek ma wymiary 36/25 to wejdą mi tam te 2 głośnik iż a może te głośniki ?

Anonimowy

Boschmanny To jak najbardziej tamdeta niekupuj tego Bardziej kup cos firmowego . Sony, bpunkt , Infinity tez jest Ok

Anonimowy

jak chcesz włożyć 10cm to wejdą ci nawet 3 ale jak chcesz mieć mocniejsze bas to lepiej włóż jedną 20cm basówkę i dwa dwu drożne srednio i wysoko tonowe i będziesz miał dostęp do wszystkich tonów i będzie pięknie grać

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Dla pełnego efektu możesz też założyć kondensatory ;). Założyciel tematu się nie wypowiada. Więc zapomniał, a ja zamykam. Podły

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie