! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Audio dla domu

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witajcie:D

Mam pewien problem gdyż chce sobie rozbudować (głównie chodzi o moc) sprzęt audio dla domu. Chce aby to grało na samej końcówce mocy. Znalazłem taką:

http://allegro.pl/item908967119_promocja_lutego_hollywood_2000_wat_gwarancja_24m.html

Niestety firma mi nic nie mówi więc potrzebuje waszej opinii jeśli miałby ktoś z tym do czynienia i wie jak gra to prosiłbym o opinie;)

I do tego głośniki o takie

http://allegro.pl/item912877442_okazja_glosniki_estradowe_nowe_vk_15p170_840_w.html

oczywiście głośniki nie mają takiej mocy jak końcówka wiec potrzebował bym kondensator jakiś. Myślałem o takim:

http://allegro.pl/item906083381_kondensator_led_blue_tuning.html

Bym 2 takie kupił.
    Napiszcie czy to wszystko będzie grac głośno i w miarę czysto i czy wgl grac będzie razem:D

Anonimowy

Daj link do głośników bo dałeś do końcówki mocy. Co do Samej końcówki to firma dobra słyszałem kilka pozytywnych opinii. Ale wydaje mi się że jak kupisz dobry zestaw 5.1 pod TV to zagra lepiej niż na końcówce. Chyba że nie zależy ci na dźwięku 5.1 to możesz coś takiego kupić.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

poprawione

Nie zależy mi na dźwięku 5.1 ponieważ to ma byc na domówki i ładnie i głośno grac a także nisko;)

Anonimowy

powinno wystarczyć, kup do tego jakiś mikser i korektor.

Anonimowy

moim mikserem i korektorem będzie mój laptop. Mam bardzo dobrą kartę dźwiękową w nim bo CREATIVE sound blaster więc myślę że da radę;)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Anonimowy

okej dzięki. Prześpię się z tym i coś może kupię z tego;)

Anonimowy

A nie lepiej było by kupić kino domowe ? Ja mam jedno kino domowe to naprawdę bardzo głośno i czysto gra…
    Chyba że ci zależy na baaardzo głośnej musie…

Anonimowy

http://www.allegro.pl/item906199931_genius_sw_hf_5_1_6000_home_theater_drewno_pilot.html , mOj znajomy ma takie, to naprawde wymiatają : ) .. Mysle ze wydasz te 500zł i wystarczy.. Lepiej kupić te geniusy niz wydawac 1,5k na cos co podobnie zagra.. W geniusach ustawiasz stereo na 5 glosnikow i wymiata.. na subie ustawiasz 3/4 bassu i okna drżą .

Choć ja ci powiem tak. Mam wierzę JVC + 2 x 150watu samsunga w kolumnie i gra super : ) . Wierza ma wzmacniacz 50 watu wbudowoany : )

Anonimowy

A ja ci powiem tak 😀 Mam 3 końcówki mocy ADS 2xADS LX1400, 1xADS PA600, do tego 10 kolumn 6x900W, 4x600W, mixer Spirit FOLIO, 😛 Mój tata gra w zespole i ten sprzęt w plenerze gra bosssko 😀 Ale to tak nawiasem. A moim zdaniem ADS to najlepsze końcówki mocy, ewentualnie Jolly Roger’s ale ciężko dostać 😀 I ceny nie są jakieś nie wiem jak kosmiczne. Przemyśl ;]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie