! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Atala Hacker

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Anonimowy

Kolorek fajny brat ma podobny w nrg i ładnie się w słońcu błyszczy. Popracuj nad tyłem bo wygląda na trochę przestarzały, a coś z mechanikiż

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

w mechanikę raczej się nie będę bawił co najwyżej sprzęgło polini 2g lub jakiś wariator 😉

Anonimowy

a ja te soczewy bym wpasował w plastik z przodu bo ta lampa mnie masakrycznie odraża , a co do kolorku rzeczywiście ładny

Anonimowy

Marian, a co masz na myśli z tym tyłem bo i tak to nadkole poprawia wygląd coś z maty tam wymodzić jeśli tak to jakieś propozycję proszę
    a soczewek nie ruszam bo tak mi się podoba

[ Dodano: 05-07-2009, 21:50 ]
    Panowie proszę o propozycję co z tym tyłem bo już kiedyś nad tym myślałem i Marian mi teraz poruszył chęci do pracy 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Daj zdjęcie z boku, jak to wygląda z boku, a co do tyłu, to mógłbyś wyrównać i pomalować tym niebieskim lakierem, albo jak chcesz się bawić to wpasować inną lampę.

Anonimowy

chwilowo nie mam fotek boku ale jutro jeśli bd miał czas to porobię i podeśle

Anonimowy

– moja pierwsza przedłużka z ALLEGRO ;]

Nic się z nią niedobrego nie dzieje? Nie wykrzywia się? Która to z allegro ta RC czy taka nie małowanaż

Anonimowy

na razie nie co prawda skracałem ją bo nie podchodziła i może dlatego się nie krzywi 🙄

Anonimowy

No mnie też się podoba ten kolorek ale ten tył…
    Dobrze by było wsadzić jakąś inną lampę,
    A i z czachą mógłbyś się pobawić jakieś inne wlociki siateczka,
    Złym pomysłem nie jest ten zakup Air boxa czy coś w tym stylu bo ten filter troszkę szpeci.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie