Atala Byte - prezentacja mojego skutera

Cześć, dziś chcę przedstawić wam moją Atalę :).
Plusy:
+ Mój 1 skuter
+ Mało usterkowy
+ Dobre osiągi
+ Bardzo wygodny nawet we dwie osoby
+ Jedyny we wsi i okolicach
+ Silnik Morini
+ V-max 80km/h

Minusy:
- Dużo pali
- Słabe światła

Uwagi:
- Troszkę porysowany i 'połamany'
- Duży przebieg
- Kolor

Tuning:
- Zestaw 65cm (cylinder, tłok, pierścienie)
- Przeróbka lampy z żarówki 15WW na H7 55W
- Większa (wyższa i szersza) opona z tyłu i neony (zepsute) <tuning poprzedniego właściciela>

Oceniajcie :) Dodam że poprzedni właściciel nie szanował tego skutera.

Foto: http://imageshack.us/g/148/zdjcie0052t.jpg/





Dość nietypowy ;) Co to za zbiorniczek w schowku przednim ?

Pewnie paliwa i oleju ;)

Kapuchon czytaj dokładnie ;) w schowku PRZEDNIM, pod kanapą to wiadomo, że od paliwa i oleju :D

A przepraszam mój błąd. To zapewne zbiorniczek z płynem hamulcowym.

Tak mi się wydawało, ale zbiorniczki najczęściej w skuterach są tuż obok klamek.

To jakaś samoróbka ten zbiornik, bo kolega w zasadzie identycznym skucie tak nie miał-nie wiem kto to wymyślił dać zbiornik w takie miejsce :D

no właśnie zastanawiające :D

To jest zbiorniczek płynu do hamulców :) Tylko mi coś się wydaje że to pic na wodę :) niby jest w nim płyn odchodzi wężyk ale nie wiadomo mi gdzie kończy się jego wędrówka. Ale wkrótce się dowiem ponieważ wszystkie plastiki z ciągam bo będę malować go na czarno-żółto :)

Ile dokładnie pali ?

http://www.youtube.com/watch?v=Ki--51RovFM

madi napisał:

Ile dokładnie pali ?

Przed tym jak go jeszcze na 50 cm miałem palił 4l przy agresywnej jeździe. Teraz pali na 65cm coś ok 3,5l przy jeździe 30km/h (dotarcie). Dodam że teraz dolewam do baku na dotarciu 10ml oleju na 1l benz.

łomatko. to mój tyle przy 75 km/h nie pali...

To akurat mi nie przeszkadza :) Wydech Arrow. Rocznik 96 :) Więc nie ma co płakać.

jak wywalisz ten zbiorniczek to będzie fajny, pojemny schowek przedni :D

Tylko lukne czy nie jest do czegoś podłączony :) Ale i tak pojemny. Teraz ma lepszego zrywa niż Honda DJ1 RR (6KM)

Skoro jest w nim płyn to pewnie jest podłączony. Pozatym chciałem pozdrowić za sposób docierania.

Kapuchon napisał:

Skoro jest w nim płyn to pewnie jest podłączony. Pozatym chciałem pozdrowić za sposób docierania.

A dokładniej? Docieram w idealny jak dla mnie sposób ;)

Przejechanie kilku metrów i gazowanie silnika na postoju to jest docieranie ?

tzn kawałek nagrałem a tytuł taki po prostu. Nawet 1/4 manetki nie odkręciłem :) 300km miałem zrobione jak ten filnik nakręcałem.