Assistance na skuter

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Assistance na skuter

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Chinol_180 Chinol_180 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

Witam Was. Orientuje się ktoś może czy jest możliwość ubezpieczenia skutera wraz z tzw. assistance(czyli jak coś mi się spieprzy to mnie scholują)
    Próbowałem już różnych ubezpieczycieli ale z tego co widzę to żaden nie oferuje takowej usługi, wiadomo,że trzeba by dopłacić- jestem w stanie zrobić to dla swojego świętego spokoju. Mama już po prostu dość prowadzenia skutera…

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

chetnie bym przeczytał Twojego posta ale niestety nie widze treści

Pewnie mam zepsutą przeglądarke.

Ojej.Mam dwie zepsute przeglądarki…

Pewnie marudze. teraz jest przejrzyście jak w próżni. Nic nie zakłóca kontemplacji bieli.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

o teraz widze. Assistance masz np w Alianz i PZU. Zobacz mojego posta w „Narzekalni” to zobaczysz też ceny.
    I coś Bernard pisało takiej usłudze dla klientów GetInBanku

ziuuummmm….

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Evert
    Evert
    Użytkownik

Z tym może być problem. Sam wykupiłem OC i AC na nowy skuter, ale z racji tego, że jest to motorower, to ubezpieczyciele wyłączają z oferty opcję Assistance. Jeśli skuter byłby rejestrowany jako motocykl, to problemu praktycznie nie ma.

Pewnym wyjściem może być wykupienie karty PZU „Pomoc w Drodze”, która obejmuje również motorowery. Z tego, co się dowiadywałem, obejmuje ona różne warianty czasowe (bodajże od 60 dni do roku) i terytorialne (Polska, Europa).

https://www.pzu.pl/web/PZU/wybierz-produkt?tags=Us%C5%82ugi%20PZU%20Pomoc

Najlepiej zadzwoń na ich infolinię i podpytaj o warunku cenowe.

Zdjęcie profilowe Mrooq
    Mrooq
    Użytkownik

Ja wykupywałem w marcu pakiet w PZU… OC AC i NNW. Opcji assistance nie było możliwości… motocykl tak a motorower nie :((

Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

Wombat napisał:

chetnie bym przeczytał Twojego posta ale niestety nie widze treści
    Pewnie mam zepsutą przeglądarke.
    Ojej.Mam dwie zepsute przeglądarki…
    Pewnie marudze. teraz jest przejrzyście jak w próżni. Nic nie zakłóca kontemplacji bieli.

😛 się uśmiałem …
    Czyżby ktoś tu był kąśliwy?? hehe. U mnie wszystko chodzi bez zarzutu. Chrome.
    Wątek podsunięty chętnie przeczytam ale to już po pracy. Dziękuje.
    Zadzwonię i popytam w paru ubezpieczalniach.
    Dzięki

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

u mnie chrome oraz IE oraz Opera nie działało. Po około 1-2 godzinach zaczęło. Screenshot jest z chrome.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Ależ nie ma się z czego tutaj śmiać. Teraz jest tutaj rzeźnia i każdy kolejny post to jest walka o takie nasze lepszejsze jutro. Wszystko przez te baby i tych naszych mo(r)deratorów, tego niegdyś dość zacnego forum. Widzisz, życie. Mówisz, że masz jakiś chrom u siebie, a ja mam taką… tytanową płytkę w głowie. Refundowali. Ale to już dawne dzieje są. Płytka jednak została. ;D

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie