arisal 70 renowacja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) arisal 70 renowacja

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kolega ma do sprzedania cyla arisal 70 ten 1 pierscieniowy za 20 zł cena smieszna , ale mówi ze pierscień do wymiany , a mam takie pytanie jak by kupić tego cyla wyjąc pierscien i przetrzec go wodnym 2500 ? ładnie przyszlifować i to samo zrobić z cylem , czy nie zedrę nikasilu z cylka ? , bo chciałbym przetestować tego cyla a jak by był dobry to bym kupił nowke z mielocha

Anonimowy

Oddaj do szilfu u porządnego warsztatu, kup nowy tłok i pierścień – tak będzie najlepiej.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Patrico, ta ale na niksalu się nie robi szlifa

Anonimowy

no ja mowie o alu

Anonimowy

ehh na moje to za bardzo tego nie naprawisz … chociaż możesz spróbować bo cena to tylko 20zł … więc nawet ja ci się nie uda to może ci posłużyć jako dekoracja 😀
    A powiem ci że cyle Aristala są bardzo dobre tyle że ten sport jest słabawy a Racing to konkret 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

no to jest tek t6 racing czy jakos tak 🙂

Anonimowy

jak chociaż masz okazję na to spojżeć to zaglądaj i szukaj ryn na cylindrze to najważniejsze, .. później zawsze możesz kupić tłok i nowy pierścień ..

BTW. Nie tykaj papierem ściernym aluminiowego cylindra :mrgreen:

Anonimowy

ale ja mowie o wodnym

JacoPL napisał:

to spojżeć to zaglądaj i szukaj ryn na cylindrze to najważniejsze,

to znaczy czego ?

Anonimowy

Rys…

Anonimowy

to wiem ale jakieś przebarwienia czy cus ? to mgoa byc ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie