Area nie dostaje paliwa :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Area nie dostaje paliwa :/

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #273242 Odpowiedź

Anonimowy

Siema wymieniłem wałw mojej Aprilce odpaliem jeździłem nawet nie szybko bo sprawdzałem ją, następnego dnia chciałem założyć plastiki ale jeszcze się przejechałem i po 200m coś mi strzeliło i zgasąa. Prubowałem na rozrusznik odpalic i nic, więc zdjąłem wężyk od paliwa z gaźnika ale wacha leciała to dalej chce odpalic potem juz bęzyna nie leciała i nie ma jej do teraz co mam zrobić bo próbowałem już chyba wszystkiego co mi do głowy przyszło …POMOCY!!!

#273243 Odpowiedź

Anonimowy

strzykawką nalej benzyny w wezyk od paliwa niech zaleje gaźnik i zalej bak do pełna otworz kurek niech się odpowietrzy ..

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #273244 Odpowiedź

Anonimowy

sk8rebbel napisał:

Prubowałem na rozrusznik odpalic i nic,

Co masz na myślisz Nie kręcić czy kręcić ale nie dać rady odpali??

#273245 Odpowiedź

Anonimowy

Rozrusznik kręcić wszystkimi sięami ale i tak nie odpalać nawet jak mu psiknożem samostartu

#273246 Odpowiedź

Anonimowy

Zobacz co się dzieje pod przekładnię, oraz sprawdź czy przypadkiem Ci wałnie pad?. A co do paliwa to nie cieknie bo kranik podciśnieniowy nie puszcza paliwa, musisz zassał drugi przewód który idzie od kranika.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #273247 Odpowiedź

Anonimowy

wałdziala, próbowałem zassać paliwo z tego drugiego w??yka ale nic mi z tego nie wyszło ani kropelki nie zacięgnożem, a co się może dział pod przekładnią ??

[ Dodano: 2008-08-02, 23:24 ]
    Z paliwem już nie mam problemów więc zamykam temat

[ Dodano: 2008-08-02, 23:27 ]
    Z paliwem już nie mam problemów więc zamykam temat

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Area nie dostaje paliwa :/
Informacje o Tobie: