Aprillia Sportcity one 125

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #117857
    konrado043
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Witam !

    Mam problem, ponieważ ostatnio zerwała mi się linka od gaźnika w skuterze Aprillia Sportcity one 125. Problem w tym, że w internecie jest trudno ją znaleźć, ponieważ to nie jest zwykła linka tylko ta składa się z dwóch linek. Jeżeli znacie jakieś stronki albo może macie na zbyciu taką linkę, ewentualnie wiecie od jakiego skuteru też by pasowała to piszcie.

    #117868
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    jezeli zerwala ci sie w mocowaniu na pojedynczej stronie dolutuj sam koncowke -najwyzej troche skroc pancerz aby dlugosc grala linki

    #118127
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    konrado043 napisał:

    Witam !
    Mam problem, ponieważ ostatnio zerwała mi się linka od gaźnika w skuterze Aprillia Sportcity one 125. Problem w tym, że w internecie jest trudno ją znaleźć, ponieważ to nie jest zwykła linka tylko ta składa się z dwóch linek. Jeżeli znacie jakieś stronki albo może macie na zbyciu taką linkę, ewentualnie wiecie od jakiego skuteru też by pasowała to piszcie.

    Znajdź w necie producenta linek, podaj wymiary i dorobią Ci za przysłowiową złotówkę. Sam miałem podobny problem, kiedy byłem bez internetu, więc zostawiłem stare linki na wzór, w sklepiku z częściami do Komarków i WueSeK. Sklepikarz przekazał je producentowi i po ok.tygodniu czekania odebrałem nowe w cenie 6zł.sztuka 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button