Aprilla Sr Ditech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilla Sr Ditech

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam!!
    Szukam Skutera. W oko wpadł mi ta aprilla
    http://moto.allegro.pl/item466570161_aprila_aprilla_sr_di_tech_50_okazja_2004_rok.html
    Slyszalem źle opinie o tym skuterze (sr ditech) ale chciałbym pozanać głównie opinię posiadaczy tego skutera. Myślę że cena podana w na tej aukcji nie jest tak duża.

A co wy o tym myślice??

Anonimowy

Nie posiadam di techa ale miał mój kumpel i wierz mi że zaprawy są naprawdę bardzo drogie. Jeździł nią miesiąc a trzy miećh stała. Więc nie zawracaj sobie di tech’em w ogóle głowy. Lepiej daj te 200zł więcej i kup zwykłą sr z silnikiem minarelli i problemy z głowy. Co do silnika minarelli mam jak najbardziej dobrą opinie ponieważ jestem jej posiadaczem. I jeszcze jedno wystrzegaj się wersji AC pod uwagę bierz tylko LC ponieważ cena jest ta sama a osiągi są dużo lepsze.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Jak masz kasę, na naprawę wtrysków w razie czego, to możesz brać. Lepiej byś zrobił kupując coś na gaźniku. Wtrysk jak zalejesz trefną wachą to już masz w dupe $$$ na nowy wtrysk. No i jeszcze jak włożysz jakąś część sportową to musisz zmieniać mapę silnika, żeby się wszystko ze sobą zgrywało. Według mnie to nie opłacalne.

Anonimowy

Wielkie dzieki. Macie odemnie pomógł. Tez myslalem nad zwykla sr ale nie ma w mojej okolicy (podlaskie). Nie bede jechał na drugi koniec poski po skuter.

Temat do zamknięcia.

Anonimowy

A jak się taka apka zachowuje bez tuningu totalna seria + serwisy + paliwo 95 normalne?

Raczej nie powinna być awaryjna większość awarii zaczyna się po naszych zabawach w tuning np wydech i wario i już obroty, prędkość inna potrzeba oleju itp.

Ja bym kupił starą ~2000-2003 roku z mina lc !!!

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie