Aprilla sr – czy warto kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Aprilla sr – czy warto kupić?

Tagi: , , , ,

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szefuniko Szefuniko 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szefuniko
    Szefuniko
    Użytkownik

Witam! czy warto się zainteresować tą aprilką: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1716936556&msg
    Ma sportowy wydech i sportowy wariator. Przebieg to 15 tyś km.

Stoi pod moim blokiem, dzisiaj idę ją trochę obejrzeć.
    Czy już lepiej kupić nówkę „CHINOLA” Triada 3? cena triada to 3 tyś zł a tej aprilki to 2300zł

Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Ja bym tej SR’ki nie kupił , chociażby ze względu na rocznik .
    W przebieg też nie ma co wierzyć .

Osobiście bym poszukał jakieś używki do 3000 , nieraz się coś trafi ciekawego .

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

A ona czasami nie jest bez możliwości zarejestrowania? Przecież ona nie ma tablicy rejestracyjnej. Tuningowana, ktoś ją mógł zajeżdżać, malowana. Nie wiem, poszukałbym, czegoś lepszego, nie koniecznie chinol, ale może coś w lepszym stanie.

o
    Patrykk
    Użytkownik
    Szefuniko
    Użytkownik

Można ją zarejestrować, sam widziałem jak koleś zdejmuje tablice rejestracyjną, żeby zrobić zdjęcia na allegro. Nie ma wymienianego cylka, a jedyny tuning mechaniczny to wydech i wariator. Gdzie jest napisane jaki to rocznik? Dziś sobie ją z bliska obejrzę a może nawet się nią przejadę. W poniedziałek mam kupować triada 3, no chyba że wezmę tą aprilkę. jak zobaczę łysą oponę albo coś co świadczy o zajechaniu to od razu odpada.

Przed chwilą widziałem jak koleś se nią gdzieś jechał. Raczej na niej nie szaleje, a co do wyglądu, to nie lubię tuningowania, ale dla mnie ważny jest stan techniczny, wygląd to drugie miejsce.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Patrykk
    Użytkownik

Co z tego, że nie ma napisane, jaki to jest rocznik ?.
    Jest to stara buda, a stara buda była produkowana do 1996r .
    Cylek na pewno ma wymieniany, przez tyle lat :), przebiegu też na pewno nie ma tyle ile ma, tylko pewnie był korygowany :).
    Opona ?. Opone się łatwo wymienia, a używana opona w dobrym stanie kosztuje kilka złotówek .

Nie wiem dlaczego tak się napalasz na ten skuter, tyle masz na prawdę fajnych skuterów w województwie, a ty ograniczasz się do ” babci SRki ” i nowego chińczyka …

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Szczerze to na Twoim miejscu rozejrzalbym sie nad jakims Kymco bez tuningu i swiezszym rocznikiem. Jak chcesz sie wladowac w koszta to bierz ten co napisales.

HugoBoss
    Użytkownik

Ja w zeszlym roku okazyjnie kupilem Kymco Vitality,nowe rocznik 2009 i wiem czym jezdze itp. Poszukaj w miare swiezego,do 3tys. na pewno cos bedzie.

Szefuniko
    Użytkownik

OK jak znajdziecie coś sensownego za 3000zł w łomży lub w miejscowości oddalonej od Łomży max o 25km to będzie git.

wszystko co jest bardziej sensowne niż triad 3 jest za drogie, a innych w tej cenie nie ma. ot cała łomża.

HugoBoss
    Użytkownik

Niestety z okolic Łomży nic nie ma,znalazłem taki:

http://moto.allegro.pl/skuter-kymco-vitliti-2007-rok-i1719883860.html

Ja po swój musiałem jechać 150km.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie