Aprilla Rs vs Yamaha TzR

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Ozi18
    Użytkownik

To tak dzisiaj miałem zamiar jechać po kupno Yamahy TzR ale w nocy pisałem z kolegą który ją miał i powiedział, że silnik am6 jest „zły”.
    I teraz kilka pytań:
    1. Czy Aprilla Rs od 2008 w górę ma inny silnik?(nie am6)
    2. Co byście wybrali na moim miejscu Rs czy TzR(chciałbym kupić w salonie salon yamahy mam 30 km od mojego miasta a aprilli ok.150km)
    3. Aha i co o tym silniku:)?

TheMiqlaq
    Użytkownik

1. Wydaje mi się że mają ten sam silnik. Ale jak chcesz kupic w salonie to nowsze modele mają silniki od Derbi z tego co tłumaczył mi jeden koleżka z forum :).
    2. Mi się bardziej podoba TZR. RS wygląda tak hmm… JAJOWATO! Nie masz ty za dużo kasy by kupywać nówkę z salonu? 😀
    3. Nie wiem czemu twój kolega uważa ze silnik AM6 jest „zły” bo to chyba najlepszy silnik o tej pojemności :). Po odblokowaniu wyciąga 10 KM więc nie jest źle. Montuje sie go np. w Rieju RS2, Yamaha DT i TZR, starszych Apriliach.

A tak ps :). Pisze się Aprilia a nie Aprilla. Sam kiedyś nie miałem o tym pojęcia i dziwiłem się czemu na Alledrogo nic nie moge znaleźć 😀

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

David512
    Użytkownik

Aprilie rs w nowej budzie maja silniki derbi które są mocniejsze niż am6 które sa montowane w tzr

Jakub100001
    Użytkownik

Według mnie kupno Apki RS 50cc za 17000zł to trochę przesada. Nie wolisz zrobić sobie kat. A1 ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button