Aprilla Mojito 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Aprilla Mojito 125

Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #191673 Odpowiedź

Dorota Salamończyk
    Użytkownik

Witam, szukałam w sieci i szukałam, znaleźć nie mogłam.

W czwartek mam jechać oglądać skuter (tytułową aprillę) i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ jadę po niego 300 km mam trochę wątpliwości odnośnie mojego wzrostu. Mam 160 cm wzrostu i jestem dość szczupła ale nie słaba 🙂 czy skuter z siedzeniem o wysokości 770 cm nie będzie za wysoki dla mnie?

#191678 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A nie możesz podejść do jakiegoś sprzedawcy nowych skuterów i sobie usiąść na czymś, o zbliżonej wysokości kanapy, do tego pięknego retro?
    Np. Kymco Like 50 ma 780mm, czyli tylko centymetr więcej… Może znajdziesz coś u Rometa, Junaka, gdziekolwiek, gdzie będziesz mogła usiąść na kilku modelach i sprawdzić wysokość kanapy. Do czwartku jest jeszcze sporo czasu.
    Powodzenia!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #191680 Odpowiedź

Dorota Salamończyk
    Użytkownik

No właśnie to jest problematyczne bo pracuje od 10 do 20 od pn do pt a w weekendy wszystko w pobliżu pozamykane 🙁 Ale będę kombinować bo trochę boje sie jechać tak w ciemno

#191683 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

N to witam w klubie ludzi, którzy nic w tygodniu nie moga załatwić 🙂
    Ja mam 170cm, a kanapa na 840mm. Jak siedzę wygodnie, to na postoju stoję lekko na palcach, ale jak się odrobinę zsunę na siedzisku, to oprę całe stopy płasko na ziemi. Niestety niewiele Ci to powie, bo poza wzrostem, każdy z nas ma nogi innej długości 🙂
    A nikogo z jakimś skuterem w okolicy nie masz (sąsiedzi, parking jakiś, pizzeria)?

#191684 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Dorota Salam… napisał:

Witam, szukałam w sieci i szukałam, znaleźć nie mogłam.
    W czwartek mam jechać oglądać skuter (tytułową aprillę) i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ jadę po niego 300 km mam trochę wątpliwości odnośnie mojego wzrostu. Mam 160 cm wzrostu i jestem dość szczupła ale nie słaba 🙂 czy skuter z siedzeniem o wysokości 770 cm nie będzie za wysoki dla mnie?

+++
    Moim zdaniem nie będzie, chociaż to zawsze kwestia indywidualnej wygody… Gdyby nogi wygodnie (na płasko) opierały się na ziemi, to byłoby niewygodnie w trakcie jazdy… nogi byłyby zbyt podkurczone… Zdecydowanie wygodniej jest sięgać ziemi nawet czubkami palców, ale za to wygodnie siedzieć w trakcie jazdy… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #191690 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Bez obaw azjatki nie są wysokie i dają radę,dasz radę i ty:) trochę wiary
    http://www2.vietbao.vn/images/oto/the_gioi_xe_may/61001873_20.jpg

#191696 Odpowiedź

Dorota Salamończyk
    Użytkownik

Dzięki, podnieśliście mnie trochę na duchu 🙂 Skuter bardzo mi się podoba i nie ukrywam że wybierałam pod względem wizualnym choć ponoć nie jest to najgorsza maszyna.

#191706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ładna jest na 101% :-)))

#191709 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Nie chcę siać paniki ale słyszałem że pozycja za kierownicą tej Apki nie należy do najwygodniejszych.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    #191725 Odpowiedź

Dorota Salamończyk
    Użytkownik

Nie ma paniki, ja też o tym slyszałam . To nie bedzie skuter na dlugie trasy , raczej wozidło na uczelnie i po mieście. Jak bede miała dość to sie zatrzymam i pójdę na kawę a potem z powrotem. Do dluzszych podróży mam auto, skuter kuouje dla frajdy a nie z potrzeby więc i wymagania inne. Tak to troche dla szpanu i nie wstydze się tego.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilla Mojito 125
Informacje o Tobie: