Aprilia sr50 r, problem z przekladnią / wario

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #151658 Reply
  Wawarek
  Użytkownik
  • Postów: 1

  A więc mam taki problem jaki że pare dni temu walnął mi pasek, sie rozerwał i rozleciał na części heh, no to kupiłem nowy, szerszy i mniejszy ząb.

  Ze znajomym żeśmy go założyli no problem taki :
  • Kiedy skuter stoi na stópce, to koło się kręci cały czas bez dodawania gazu, gdy się go zrzuci ze stópki to jedzie z prędkością moze 2kmh, a gdy an niego siądę to stoi w miejsce – manetkę na full pizde przekręcam i nic nawet obrotów nie łapie. A kiedy stoi na stópce i przekręcam manetkę na full pizde to normalnie łapie obroty no może z 2-3 sekundowym opóźnieniem niż na starym pasku. I sie nie da na nim pojechać ani nic …

  Skuter: Aprilia Sr 50 R z 2008.

  Macie jakieś pomysły czy coś ? Jakieś pytania to pytajcie postaram się odpowiedzieć lub dodać więcej info heh.
  Myślałem też że może być problem taki ze pasek jest za szeroki i nie schodzi do samej tuleji wariatora, albo ze rolki sie rozsypaly. A odkrecenie tego nie jest proste bo nie mam specjalniego klucza a ten kto to dokręcał to musiał być podobny do burneiki .. hehe czekam na propozycje 😉

  #151738 Reply
  szef_ff
  Użytkownik
  • Postów: 104

  źle złożony wariator. rolki sie wysypały w środku. Burnejka tego nie dokręcał tylko klucz udarowy. Trzeba rozebrać i złożyć tak jak powinno być.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Aprilia sr50 r, problem z przekladnią / wario
Twoje informacje:
Back to top button