aprilia sr50 czy router ws 50 co wybrać

aprilia sr50 czy router ws 50 co wybrać

mam do wyboru te dwa jednoślady proszę o pomoc i
opinie użytkowników

Obydwa nowe? jak któryś używka to podaj przebieg stan i może jakieś fotki. wiadomo ze z używka trzeba ostrożnej.

aprilka używka 2003r 32tyś przebieg
a ruterek nowy
fotek niemam

Przebieg spory ciekawe jak tam podzespoły. Poczekaj jeszcze na wypowiedzi bardziej rozeznanych w tym temacie

ta aprilka ma nowe opony
i sportowy tłumik Gianelli i jest sprowadzona z Niemiec niema rys jakiś głębszych jest czarna, normalne ślady użytkowania dobrze pali

prosił bym też opinie użytkowników aprilek co oni sądzą

Nie patrz na przebieg lepiej obejrzyj w nim wszystko na żywo lub pojedź go zobaczyć z kimś obeznanym.

Powiem Ci tak ,ta aprilia jest już za stara ,jeszcze kilka latek i będzie to zabytek ,ma 32 tysiące przebiegu ,a routerek nowiutki w razie czego masz gwarancje . Ta Aprilia ,będzie się niedługo rozlatywać . Dlatego polece ci Routerka . Pozdrawiam

Ze względu na przebieg, który jest już duży , polecam Routera.

a ja polecam poszukać czegoś innego :)

Kolega ma skuterek Hondy bodajże 1998 rocznik jakieś 8 tyś przebiegu, na blokadach wszystkich. Kiedy dał mi się przejechać - przez pół godziny banan na twarzy. Ten skuter tak zarąbiście spod dupy wyrywa że... Te gadanie o tym że używane markówki są do dupy bo są stare jest bez sensu. Przebieg spory, ale części wcale nie muszą być zużyte. Pewnie drugi cylinder już siedzi, co nie jest dziwne. Markowe skuterki mają większą moc niż te chińskie wynalazki z markietu. Ja po uważnym obejżeniu brałbym aprilie. Nie ma co się śpieszyć. Ja do kupna motorka przymierzam się już od kilku miesięcy.