Aprilia SR się gotuje.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Aprilia SR się gotuje.

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 tygodni, 5 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 21 przez 24 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #149699 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

No to niezle zainwestowałeś. Mi wystarczą te części które ma już zamontowane seryjnie + wydech 😉

#149706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe patryczek86
    patryczek86
    Użytkownik

No niektórzy mówią że słaby v-max jak na takie części, ale ciężko mam nią ruszyć bo leciutko dodam gazu i idzie na koło i nie można utrzymać , przy ruszaniu odpycham się nogami bo strach 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #697296 Odpowiedź

Janusz

Witam, dopiero co kupiłem robala 500, mam pytanie, gdzie znajduje się zbiornik wyrównawczy? Z góry dziękuję

#697339 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Widzę entuzjaści fantastyki tu zaglądają 😀 90km/h w serii 😀 😀 😀 😀 125ccm ma taką prędkość przelotową. Ja wsadziłem kilka tyś zł aby jechał mi skuterek realne 90km/h a Ty tyle w serii lecisz 😀 Ile ma ta seria KM ? 4? 4,5 ? A ja mam ok 10KM na kole 😀 Przestańcie ludzie bajki pisać. prędkość bierze się z mocy a nie marki pojazdu. Zobacz sobie jak porobione są skutery wyścigowe osiągające 120km/h . I zrobienie takiego skutera kosztuje 10 tyś zł.

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 4 posty - 21 przez 24 (z 24 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia SR się gotuje.
Informacje o Tobie: