Aprilia SR Problem z wydechem !

Witam posiadam skuter znanej marki Aprilia 2008 rok DiTech na wtrysku.
Skuter nie sprawiał żadnych kłopotów gdy jezdzilem na starym wydechu LeoVinceTT przyszedł jednak czas na zmianę zakupiłem Stage6 Pro Replica i do tego wariator Stage 6 sport , wydech odblokowany .
Na Starym osiąga prędkośc 90km/h lecz na stage6 max 50km/h przy czym od Ok 35km/h zaczyna go dławić strzelać z wydechu itp .
Czego to może być wina ? Mapy ?

albo regulacji napędu. czy te 90km osiągał przy tych samych obrotach co teraz ma przy 50km czy się wolniej lub szybciej kręci?

Wombat napisał:

albo regulacji napędu. czy te 90km osiągał przy tych samych obrotach co teraz ma przy 50km czy się wolniej lub szybciej kręci?

Wczesniej odrazu szedł do 9 tys , teraz idzie do 20km/h tak na 7,5 - 8 tys obrotów i przy tej prędkosci zaczyna wchodzic w lekkie rezo tak do 8,5 tys.

kombinuj z rolkami i sprężyną centralną

Wombat napisał:

kombinuj z rolkami i sprężyną centralną

Mam nowa sprężynę , Stage6 Medium zmienilo tylko to ze lepiej mu na obroty jakies tam wejsc a rolki w wariatorze są 6 coś nwm dokladnie ale kupilem 5g i to samo

no to kombinuj dalej. Może trzeba założyć 8 a może 12gr.

Gdzieś czytałem, test tego wydechu chyba w peugeocie speedfight 2 i gość pisał, że regulacja masakra. Nie wiadomo, przy jakich obrotach złapie rezonans, jeszcze dodatkowo skomplikowałeś sobie sprawę wariatorem - wymieniłeś 2 rzeczy na raz - niezła zrobiłeś sobie zagwozdkę. Próbować, próbować, próbować.......

są na mielochu tematy z tym setupem. nie jest tak źle