Aprilia sr nie odpala :

Siema robiłem remont mojej apki sr. no i dzisiaj miałbyć first run Aleee, jest problem, ponieważ nie chce odpalić.. wszystko CHYBA złożone tak jak być powinno, iskra jest, paliwo dochodzi bo świece zalewa, gaźnik nie jest wyregulowany, bo był czyszczony i był cały rozkręcany. No ale co to może być, bo powinna zapalić.. Kręciłem kilkanaście razy, świece wyjmowałem, tym gaźnikiem kręciłem i nie odpala.. zapłon chyba też dobrze złożony, no nie wiem już sam. Pomożecie ?

Gaźnik wyreguluj, a z którego roku Twoja apka? Albo model gaźnika podaj chociaż, może będę w stanie Ci pomóc

Daj mu trochę benzyny pod świeczkę. Jeśli dalej nie zagada to problem z iskrą.

Apka z 2005r. Gaźnik dellorto 21mm. Ile wykręcić tak mniej więcej na początek śrubki od regulacji ? 1,5 obrotu ? Spróbuję jeszcze wstrzyknąć te paliwo, ale skoro świeca mokra to chyba nie potrzeba.. ale spróbuje ;p

Nie pomoże nikt ???

Witam a jaki przeswit jest w swiecy <grot od trzonka> albo inaczej jeszcze moze byc ze zaplon tzn wykrec swiece dotknij ja do masy i krec za molo zamachowe i jak masz tam oznaczenia <GMP> to powinna byc iskra

Ale masz 2 śrubki, jedna do wolnych obrotów, druga do regulacji mieszanki (ja tak to nazywam).
Upewnij się, że kręciłeś dobrą śrubką.
Ja za gaźnik zabieram się w piątek, tak więc jak poczekasz do piątku, to wieczorkiem wrzucę foty gaznika i jak go ewentualnie wyregulować ;p

odpalila panowie ;p ;d aku pod samochod zakrecilem i odpalil prawie od razu.. Aku slabo kreci. Nowy musze chyba kupic.