Aprilia sr nie odpala :

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Aprilia sr nie odpala :

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  szyszu3 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Siema robiłem remont mojej apki sr. no i dzisiaj miałbyć first run Aleee, jest problem, ponieważ nie chce odpalić.. wszystko CHYBA złożone tak jak być powinno, iskra jest, paliwo dochodzi bo świece zalewa, gaźnik nie jest wyregulowany, bo był czyszczony i był cały rozkręcany. No ale co to może być, bo powinna zapalić.. Kręciłem kilkanaście razy, świece wyjmowałem, tym gaźnikiem kręciłem i nie odpala.. zapłon chyba też dobrze złożony, no nie wiem już sam. Pomożecie ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Gaźnik wyreguluj, a z którego roku Twoja apka? Albo model gaźnika podaj chociaż, może będę w stanie Ci pomóc

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Daj mu trochę benzyny pod świeczkę. Jeśli dalej nie zagada to problem z iskrą.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

szyszu3
    Użytkownik

Apka z 2005r. Gaźnik dellorto 21mm. Ile wykręcić tak mniej więcej na początek śrubki od regulacji ? 1,5 obrotu ? Spróbuję jeszcze wstrzyknąć te paliwo, ale skoro świeca mokra to chyba nie potrzeba.. ale spróbuje ;p

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

Nie pomoże nikt ???

Ja w korkach nie stoje.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

Witam a jaki przeswit jest w swiecy <grot od trzonka> albo inaczej jeszcze moze byc ze zaplon tzn wykrec swiece dotknij ja do masy i krec za molo zamachowe i jak masz tam oznaczenia <GMP> to powinna byc iskra

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Ale masz 2 śrubki, jedna do wolnych obrotów, druga do regulacji mieszanki (ja tak to nazywam).
    Upewnij się, że kręciłeś dobrą śrubką.
    Ja za gaźnik zabieram się w piątek, tak więc jak poczekasz do piątku, to wieczorkiem wrzucę foty gaznika i jak go ewentualnie wyregulować ;p

szyszu3
    Użytkownik

odpalila panowie ;p ;d aku pod samochod zakrecilem i odpalil prawie od razu.. Aku slabo kreci. Nowy musze chyba kupic.

Ja w korkach nie stoje.
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie