Aprilia SR - jaki wydech?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Aprilia SR - jaki wydech?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wojteck Wojteck 7 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #145681 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lufka080
    lufka080
    Użytkownik

Siemanko

Zastanawiałem się nad zwiększeniem pojemności mojej sr ale doszedłem do wniosku że zostaje przy 50ccm ale za to zamierzam władować jej multivara i sprzęgło sportowe i teraz jaki wydech wybrać:
    – Yasuni R
    – Yasuni Z
    – Leo ZX
    Nad tymi się zastanawiałem, a może jakieś inne propozycje?
    Z góry dzięki:-)

#145683 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe KeNNy
    KeNNy
    Użytkownik

Yasuni Z to jest moje propozycja.Dla mnie był to dobry wydech dla skutera kieruje się opinią kumpla który zakupił sobie taki wydech nie było z nim żadnych problemów

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #145687 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

ZX

#145694 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lufka080
    lufka080
    Użytkownik

ej no ale może jakieś uzasadnienie no bo na razie to same subiektywne opinie

#146107 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wojteck
    Wojteck
    Użytkownik

a ja polecam tecnigasa q-tre, do serii bardzo dobry i kosztuje niecałe 300 zł nowy 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia SR - jaki wydech?
Informacje o Tobie: