Aprilia SR Factory

Siema, jako że jestem nowy to się przedstawię :stuck_out_tongue: Nazywam się Mateusz, mam
15 lat i mieszkam w Lublinie :smiley: No, a to mój dupowóz, Aprilia SR z roku 2005, przebieg ok 7500km. Była sprowadzona z Anglii jako czysta seria, jestem pierwszym właścicielem w PL.

To teraz co w niej siędzi,

LeoVince TT
Wał Hebo Sport
Tłok Vertex
Dzwon Malossi Cluth Bell
Wkład filtra Malossi Red Sponge
Centralka Metrakit
Rolki LeoVince
Sprężynki Poliniego
Cewkomoduł RMS
Fajka RMS
Świeca Champion
Wata do tłumika Hebo

Nowe małowanie, Black&Red(rzecz gustu, mi się podoba)
Lusterko F1
Polerka kapy
Polerka hebli
Polerka komina
Stopka Buzzetti
Wygładzone nadkole
Czarne klosze STR8
Minetki Revo Flame
Rejka na przekładni

I było jeszcze parę rzeczy w niej, takich jak manetki domino czy konic, nakładki jakieś na heble itp…

Co do planów… To co chciałem to zrealizowałem i jestem zadowolony z tego… Ale wpadnie jeszcze aku żelowy i zrobię polerkę lakieru :wink: .

Teraz najważniejsze, foty,




MateoSr witam na jednoslad.pl


Sr ładnie ci wyszła naprawdę mi się podoba jest piękna

badlook z izolacji :D? Hehehe, fajnie wygląda :). Podoba mi się cała apka naprawdę ;).

No,no ładna, tylko ja bym tu jeszcze dał inną kiere i dopiero było by fajnie :stuck_out_tongue:

Siema ,fajna apka ,jeszcze bym tylnie siedzenie obszył na czerwień i rączki pasazera czerwone i by dopiero było super ;d
pozdro

Siema Balu.

Co do kiery były plany, na razie kasy brak także lipa. I zobaczy się bo możliwe że Sr pójdzie do żyda na wiosnę. Tak tak, brewki z izolacji :evil:

To weź zdejmij te brewki :stuck_out_tongue: I reszta jest miodzio ;D

ogólnie zajebiscie , ale tak jak wyżej te brewki wywal ;/

ee tam, zostaw… Fajnie to wygląda, co z tego że z izolacji :P?

Nie widac ze z izolacji nie sciagaj bo fajnie wygląda :slight_smile:

Właśnie, najpierw zapytali czy z izolacji, a jak z izolacji to ma ściągać. A jakby były kupne naklejane brewki w tym samym kształcie i kolorze to by było lepieją

Zostaw to i nie słuchaj ich.

teraz zauważyłem , czemu plastiki ci się rozłażą

wrona, chodzi Ci o ten na kierownicą? Zatrzask mam tam rozwalony.

musisz to jakoś ogarnąć ;]

zrób to bo ci reszta pujdzie , zanieś tam gdzie spawaja plastiki , i jezeli ten zaczep to odbicie lustrzane tego z drugiej strony , to zapłacisz z 10-20 zł za zrobienie tego

No spoko spoko, teraz to ogarnę.


Ludu, jak tu ustawić avatar? :lol:

minimum 20 postwo musisz mieć

U was był śnieg tej zimy?!

nie wiem w jakich kur.widołkach wy mieszkacie ale w GD już 31 grudnia dało się jeździć , tylko na jednych światłach miałem problem , i nie dało się ruszyć , a 1 stycznia to juz powery waliłem po ulicach :smiley:

Dywersant, był. Wczoraj dobrze się śmigało, +6*C :mrgreen: