Aprilia Sr Di-Tech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia Sr Di-Tech

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #217352 Odpowiedź

Anonimowy

Witam!
    Postanowiłem pochwalić się swoją Apką. Jej rok produkcji to 2003 rok, kupiłem ją w sięrpniu 2008 roku. W Aprili siedzi silnik Morini. Na dzień dzisiejszy stan licznika to 19 000 km. Skuter gdy kupiłem jechał zaledwie 70km/h, lecz po wymianie rolek oraz wtrysku paliwa na nowy v-max podniósł się do 80 km/h. W skuterze wizualnie są zmienione tylne obudowy kloszy na srebrne co znacznie odmładza ją i poprawia jej wygląd oraz pod spodem ma zamontowane dwa paski „neonów” a z przodu za lagami dwie diody. Na dzień dzisiejszy planuję zakupić wydech oryginalny do Di-Techa, błotnik przedni od Racing`a który jest w kolorze żółtym oraz planuję zmianę podświetlenia zegarów na kolor fioletowy.

A teraz czas na zdjęcia:

Pozdrawiam i proszę o komentarze.

#217353 Odpowiedź

Anonimowy

Noo apka prezentuje się znakomicie tylko ten wtrysk… Czekam na efekty dalszej pracy 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #217354 Odpowiedź

Anonimowy

ładna aczkolwiek seryjna 😛

ale za to ładna 🙂

#217355 Odpowiedź

Anonimowy

dokładnie ładna wtryski nie sa złe 🙂 aczkolwiek szkoda ze nie jest pure jet

#217356 Odpowiedź

Anonimowy

Szkoda szkoda ale i tak nie mam co narzekać, w tym roku jeszcze czeka ją remont silnika. A wtrysk jest dobry, bo nie powiem że nie choć czasami miałem go dość, ale problemy się skończyły po włożeniu nowego wtrysku.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #217357 Odpowiedź

Anonimowy

ja teraz mam i nie narzekam a co oringi na bezpośrednim ci poszły ?

#217358 Odpowiedź

Anonimowy

podoba mi się kolorystyka małowania , właśnie ostatnio patrzałem też nsr jest w podobnym malowaniu i tez mi się bardzo podoba

i wywal nełonki 😉

#217359 Odpowiedź

Anonimowy

Gradex napisał:

błotnik przedni od Racing`a który jest w kolorze żółtym

nie łatwiej przemalować? 😛

ładna jest nawet 😀

A. Właśnie, do wszystkich którzy mają SR. Czy wam też luzują się żarówki przednie i nie łączą? Bo u mnie to co jakiś miesiąc trzeba poprawiać bo wysuwają się ;[

#217360 Odpowiedź

Anonimowy

u mnie wszystko ok

#217361 Odpowiedź

Anonimowy

i wywal nełonki 😉

potwierdzam 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia Sr Di-Tech
Informacje o Tobie: