Aprilia SR czy Peugeot Speedfight 2 ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia SR czy Peugeot Speedfight 2 ?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema ! Jeśli dobrze pójdzie to jeszcze w wakacje kupuje skuter cena to do 3000 zł . Jestem wysoki ( 183cm ) więc rox odpada . Najbardziej przypadły mi do gustu właśnie te dwa wyżej wymienione skutery . I nie wiem na co się zdecydować. Rocznik musi być powyżej 2000 roku . Oby dwa są bardzo ładne a jak z silnikami ? Proszę o wymienienie ich zalet i wad . Z góry dzięki za pomoc 😉 ..

Anonimowy

Jak najbardziej polecam Ci aprilie SR, wygląd to rzecz gustu ale aprilie posiadały silniki minarelli a to są według mnie najlepsze silniki.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Marian napisał:

Jak najbardziej polecam Ci aprilie SR, wygląd to rzecz gustu ale aprilie posiadały silniki minarelli a to są według mnie najlepsze silniki.

A odnośnie sr-ki to warto kupić ditech’a ? spalanie jest mniejsze ale słyszałem, że jak jest zimny to nie chce zapalać czy to prawda ? Czy lepiej poszukać wersji gaźnikowej ? Bo znalazłem taką : http://allegro.pl/item405897948_aprilia_sr_di_tech_racing_50.html co o tym sądzicie ?

Anonimowy

Di techa nie polecam ze względu częstych i kosztownych napraw, po prostu psują się. Kup najlepiej z silnikiem minarelli LC(chłodzone cieczą) na gaźniku

Anonimowy

Marian napisał:

Di techa nie polecam ze względu częstych i kosztownych napraw, po prostu psują się. Kup najlepiej z silnikiem minarelli LC(chłodzone cieczą) na gaźniku

Ok dzięki za pomoc masz ‚pomógł’ ode mnie ;] .. A może jeszcze jakieś opinie użytkowników tych skuterów ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Hej. No ja także polecam Ci Aprilie Sr 50. Ma dużo lepszy silnik niż Speedfigft2. Jest też bardo żadna. A nie myślałeś nad Gilera Runner? On jest też duży nawet trochę większy niż Sr i Speedfight w sam raz byłby dla Ciebie.

Anonimowy

tak zastanawiałem się nad runnerem ale dla mnie jest jednak za duży i tył mi się nie podoba . A to że jest wielki wiąże się też ze słabszymi osiągami a na osiągach również mi zależy, żeby seryjny jechać z 80-85 a po zmianie tłumika sprzęgła i wariatora na sportowy z 90-95 ;D .

Anonimowy

W takim razie bierz Aprilie Sr 50. Seryjna odblokowana poleci 80, a do tuningu też się nadaje. Pozdro

Anonimowy

Ja też jestem zdecydowanie za Aprilią. Chyba nikt stąd Ci nie poleci Speeda, bo jest po prostu kiepski (chodzi o silnik i o zawieszenie). także bierz Aprilię! Ale oczywiście z silnikiem Minarelli 🙂

Anonimowy

DiTech nie ma kopniaka, więc jak aku padnie no to khm.. Mi np koleś ostatnio urwał kabel jakiśod rozrusznika jak jechać i tylko z kopa mi pali więc jakbym miał DiTecha to bym do domu nie wrócić 😛
    Runner ma osiągi podobne do Sr a czasami i lepsze. Ale za 3000zł to nie kupisz dobrego runnera, prędzej Srk?, tego jest dużo i wszyscy to kupują;)
    Oczywiście LC i silnik minarelli horizontal, gaźnik:)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie