Aprilia sr 50/70 rozrusznik bardzo ciężko kręci

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Aprilia sr 50/70 rozrusznik bardzo ciężko kręci

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #313620 Odpowiedź

  Szymon Milosz Mazuchowski
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam. W mojej apce ostatnio popsuł się tryb startera nożnego, więc postanowiłem kupić akumulator i odpalać go ze startera, jednak rozrusznik bardzo ciężko kręci. podpinałem go pod samochodowy 90ah i nic to nie daje, dodam że rozrusznik 2 razy rozbierałem i czyściłem szczotki i wszystko wyglądało ok. Dodam też ze to napewno nie przekaźnik bo podpinałem rozrusznik bezpośrednio z akumulatora, na ,,sucho” – czyli jak jest wyjęty kręci bardzo szybko i ładnie. Podejrzewam że rozrusznik jest uszkodzony jednak nie wiem czy to możliwe żeby troche działał i troche nie? a dodam że mam cylinder 70 malossi i nowy tłok, jednak nawet przed wymianą tłoka było tak samo.

  #313623 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 648

  tak, może troche działać a trochę nie. Jeżeli trochę nie działa to znaczy że ie działa i jest do wymiany lub naprawy ( wymiana szczotek lub łożysk – jeżeli się opłaca)

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia sr 50/70 rozrusznik bardzo ciężko kręci
Informacje o Tobie: