Aprilia sr 50 z 1998roku!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia sr 50 z 1998roku!!!

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Oto moja aprilia z 1998r.
    Jak na ten rok super stan moim zdaniem.
    komentujcie

[ Dodano: 2008-08-17, 23:29 ]

[ Dodano: 2008-08-17, 23:30 ]
    Musze pozrywałte naklejki bo to doniczego wygląda z nimi jakieś lepsze się naklejki hebo polini

Anonimowy

Wygląda na zadban? ale to prawie seryjny skuter więc nie ma co oceniaż. Planujesz coś w niej robić??

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Spoko SRka – tylko fotki trochę mały :/

Anonimowy

Marian, ona ma tuning tylko mechaniczny optyczny dopiero planuje
    wymienićem wszystko co się dało na sportowe

Anonimowy

gmax napisał:

Marian, ona ma tuning tylko mechaniczny optyczny dopiero planuje
    wymienićem wszystko co się dało na sportowe

To napisz co to ma za tuning bo nie widzę o nim ładnej wzmianki. A ze zdjąć trudno powiedzieć czy ma coś w silniku sportowego czy nie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

tego to ja nie pamiętam bo to dawno wymieniażem ale pamiętam, że wymieniłem cały wariator, sprzęgło,cylinder,pierścienie polini z tego co pamiętam, gaźnik,pasek i wydech reszty to już nie pamiętam

Anonimowy

gmax napisał:

tego to ja nie pamiętam bo to dawno wymieniażem ale pamiętam, że wymieniłem cały wariator, sprzęgło,cylinder,pierścienie polini z tego co pamiętam, gaźnik,pasek i wydech reszty to już nie pamiętam

Szczerze mowiac więcej się juz prawie wymieniłeś nie da wiec jak nie pamietasz jak pamietasz, mi się wydaje ze tu jakas podpucha jest

Anonimowy

gmax napisał:

Marian, ona ma tuning tylko mechaniczny optyczny dopiero planuje wymienićem wszystko co się dało na sportowe

więc jak cos planujesz to do worlogu : 😡 i też mi się wydaję że to podpucha bo ja wszystko co wymieniałem to nawet ceny w zaokregleniu pamiętam

Anonimowy

Wydech chyba tam jakiś jest, tyle po fotkach można stwierdzić. Więcej nie.

wrona napisał:

też mi się wydaję że to podpucha bo ja wszystko co wymieniałem to nawet ceny w zaokrągleniu pamiętam

Może kupił po tunie już…

Anonimowy

Nitro, Jest wydech technigas nie wiem dokładnie jaki bo kumpel rozbierał swoją sr-ke na części i miał ją po tunie a ja od niego odkupiłam pare części nie pytałem się nic tylko brałem widziałem jak jego sr-ka chodziła na tych częściach oczywiście niektóre kupiłem nowe 😆 Jaka podpucha:!: Ale w optyce jeszcze coś mam zamiar zrobić na pewno koloru nie zmienie bo jest fajny jak dla mnie. Jakieś lampy z neonami, neony pod skutera i w siatce się zobaczy na razie ma zaciski tylko pomalowane :-> Mam jeszcze naklejki str8(nie widać na zdjęciach) i mielocha (jest z tyłu za siedzeniem pasażera.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie