! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia Sr 50 R

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam,

Po pierwsze chciałem się spytać czy moduł w tej apce jest blokowany, jest to apka z 08r. w nowej budzie na gaźniku.

Po drugie chciałem się dowiedzieć czy sś jakieś :wydajniejsze” części pod 50 ccm.

Wydech – Leovince ZX
    Wariator – MULTIVAR 2000 MALOSSI
    Sprzęgło – MALOSSI DELTA CLUTCH
    I jakiś pasek kevlar

Filtr – malossi double layer ( ten duży)

I nie chodzi mi tu o jakieś racingowe części aby nie przepłacać.

Po trzecie czy ten filtr znaczy tą gąbke można zdjąć i umyć.

Pozdrawiam.

Anonimowy

Ale każdy skuter ma blokowany moduł .. najczęściej do 10rpm…i są lepsze części takie jak:
    Wydech: Laser x-pro
    Wariator: najlepszy raczej multivar
    Sprzęgło: Polini 2G evo II jak na razie lider 😉
    Pasek: nie kupuje kevlara!! bo to rysuje bardzie przeciw talerz wariatora i wariator.. co powoduje szybsze zużycie czyli zmniejszenie osiągów… Kup jak już wzmocniony np.Stage6 ja go mam i Polecam ❗
    Filtr: Polecam Polni AirBox lub Malossi E5 bo inne będą ci się szybko brudzić ale… nie ma opłaty zakładania stożka do 50ccm najwyżej to może ci tylko pogorszyć osiągi 😛

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Wydech- lepszy będzie LASER X-PRO
    Wario- dobre
    Sprzęgło- Lepsze będzie Polini 2G evolution regulowane czy jakoś tak, adverion ma jego nazwę w podpisie.

Filtr powietrza- może stożek? Polini airbox?

Anonimowy

Ale każdy skuter ma blokowany moduł .. najczęściej do 10rpm…

Nie 10rpm tylko 10.000rpm
    I nie każde mają .. roxy, apki i inne markowe nie mają poblokowanych modułów

Anonimowy

Adverion napisał:

nie ma opłaty zakładania stożka do 50ccm najwyżej to może ci tylko pogorszyć osiągi 😛

tyle ze malossi double layer to nie stozek 😉 tylko wkladka do seryjnego filtra powietrza ktora poprawia osiagi 😉
    Tlumik: Laser x-pro (polecam chrom)
    Wario: ten co podales 😛
    Sprzeglo: tak jak pisal adverion adverion polini 2g lub malossi fly
    A ten wklad do filtra powietrza jak najbardziej kup… Ladniej chodzi na nim silnik…

Puszek93 napisał:

Po trzecie czy ten filtr znaczy tą gąbke można zdjąć i umyć.

Tak można… Wystarczy wziasc pod kran dobrzy wyplukac az będzie wyglądał jak nowy, potem na kaloryfer lub w inne cieple miejsce na noc zeby idealnie wysech troszkę go olejem nasacz i ciesz się czysciutkim filtrem 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Danielson napisał:

tyle ze malossi double layer to nie stozek tylko wkladka do seryjnego filtra powietrza ktora poprawia osiagi

wątpie że wkładka filtra poprawi osiągi…

Anonimowy

Srry moj blad chodzilo mi ze silnik na tym ladniej pracuje tak rowniej i ciszej… Mam porównanie bo teraz sam docinalem z takiego plata gabki 😉

Anonimowy

Ludzie to jest filtr na scooterattack go znalazłem jest gąbkowy taki wielki kształcie graniastosłupa z wygładzonymi krawędziami.

Up.

Aha chciałem jeszcze dodać czy na stronie scooterattack powinienem wybrać APRILIA SR 50 R czy APRILIA SR 50 R FACTORY (as form 2005 Piaggio-Engine).
    Dodam, że apka jest w nowej budzie z gaźnikiem Dellorto dokładnie taka

http://www.aprilia.info.pl/index.php?site=galeria_sr50rrf

Up.

A filtr ten:

http://www.sip-scootershop.com/Products/S635021RO/Details.aspx

Anonimowy

no tak a co ty myslalesą? 🙂 obojetnie jaki ksztalt bo do kazdego skutera jest inny 🙂

Anonimowy

Moduły nie są blokowane ja taką mam i leciałem ok 120kmh
    a co do części to ja bym wzioł:
    Wydech – Leovince ZX
    Wariator – MULTIVAR 2000 MALOSSI
    sprzęgło polini 2g
    filtr malossi e13 ja mam tego stage 6 jest nie rozbieralny i się nie mieści na seryjnym kruścu i obciera o koło

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie