Aprilia sr 50 niemożna odpowietrzyć hamulców

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Aprilia sr 50 niemożna odpowietrzyć hamulców

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr DamianRysiekSr 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Galaxynote2
    Galaxynote2
    Użytkownik

Witam. Po zimie przestał mi działać tylni hamulec. Niemogę go odpowietrzyć. Wyjąłem tłoczek i wymieniłem gumę bo była pęknięta ale to wraz nic nie dało. Przedni działał dobrze. Aż za dobrze bo po dłuższej przejażdżce zaciskał mi się więc go zapowietrzyłem. Od tej pory przedniego też niemogę odpowietrzyć. Czego to wina?

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

temat jest w archiwum pisalem o tym problemie
    ale na szybko zdejmnij zaciski od kol i podnies jak najwyzej w tym czasie odpowietrzaj popmpuj itp(wsadz cos miedzy kloci zeby nie wypadl tloczek – tloczki
    sposob na 100 procent skuteczny pod warunkiem ze masz szczelne uszczelki w pompkach-pompce(klamkach) nie zapomnij dolewac plynu i pierwsze dwa trzy odpowietrzenia proponuje na wezyku potem jak pojdzie juz powietrze z plynem na odpowietrzniku
    aaa popusc wezyki na kolach potem mozesz miec problem je ruszyc jak zacisk bedzie w gorze
    pozdro i powodzenia

4T FOREVER

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

A jakie masz hamulce? Grimmco ?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie