Aprilia Sr 50 Ditech na wtrysku – problem ze świecą.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Aprilia Sr 50 Ditech na wtrysku – problem ze świecą.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe waldi01
    waldi01
    Użytkownik

Witam mam problem z moja Aprilia wkrecilem swiece chwile pochodzi dobrze ale zaraz zaczyna skuter przerywac wykrecam swiece i jest czarna okopcona ma przebicie i tak jest na kazdej z kolei co wkrecalem . To jest wersja na wtrysku !!! prosze o pomoc …

Dawid Dziama
    Użytkownik

Rozwiązałeś problem z tą swieca i tym przerywanie bo mam taki sam problem?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 tygodnie, 6 dni temu przez  Dawid Dziama.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 tygodnie, 6 dni temu przez  Dawid Dziama.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no mysle że po 5 latach na pewno tu wróci i odpowie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Dawid Dziama
    Użytkownik

Wiem że to małe szanse ale można sprubowac

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Zapewne wtrysk do remontu. Zanieś do profesjonalnego warsztatu niech sprawdzą, ewentualnie wymienisz jak okaże się wadliwy. Zapewne nie robi „mgiełki” tylko leje paliwem i stąd kłopot. Nic wieczne nie jest

Szumi

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Dawid Dziama
    Użytkownik

Dzięki kolego jak sprawdzę ten wtrysk to dam znac

Dawid Dziama
    Użytkownik

wtryskiem jest dobry nie leje robi ładną mgiełke i co tu jeszcze sprawdzic?

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Zasadniczo wszystko, przepustnicę, być może coś z kompem od wtrysku. Ciężko stwierdzić. Jedno jest pewne jeżeli świeca czarna to ma za dużo paliwa. Sprawdź i wyczyść jeszcze filtr powietrza. A jeżeli przerywa to sprawdź układ zapłonowy. Jak będzie ciemno popatrz dobrze czy fajka od świecy nie ma przebicia, to samo z przewodami. Niestety przy wtrysku jest tak jak kolega, który serwisuje skuterki mówi. Wymienia się po kolei części do ustąpienia usterki. Sam widywałem wtryskiwacze, które podczas testu dawały ładną mgiełkę a w cylindrze już lały paliwem. Może to być również cewka zapłonowa. Opcji jest wiele.

Szumi
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie