Aprilia Sr 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kail
    Użytkownik

Cześć, witam …
    Na wakacje mam już pewną decyzję, że kupuje Aprilię SR 50. Wcześniejsze tematy co zakładałem, że będzie to GB Street, Fighter lub coś innego, są nieaktualne. Aprilia SR 50 to strzał w 10 (w moim przypadku). Moje pytanie do Ich użytkowników.
    Co jaki czas dolewać oleju?
    Dzięki, pozdrawiam Kamil.

Anonim
    Nieaktywny

1l powinien wystarczyć na 1000 km, powinieneś mieć światełko sygnalizacji niskiego poziomu oleju i nie zwlekać z dolewaniem. Najlepiej mieć w domu jedną butelkę na zaś.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kail
    Użytkownik

Aha, dzięki. Taty się pytałem to mówił, że także przy każdym tankowaniu… Dobrze gadał ? 😀

Anonim
    Nieaktywny

On mieszankę robił zapewne w starym motocyklu, tam nie było zbiorniczków osobnych na olej i mieszankę robiło się w kanistrze i dopiero wlewało do baku. Nie wiem jak ty chcesz robić, ja opisałem w pierwszym poście sytuacje, kiedy używasz osobnego zbiorniczka.

Kail
    Użytkownik

Wiem. Aprilia, którą chcę kupić ma dozownik. Wiem o co chodzi, co z czym, tylko kiedy .. hehe. Czyli co 800-950 km będę sprawdzał stan oleju. 😀
    Dzięki.

Anonim
    Nieaktywny

Ja dolewam jak się zaświeci kontrolka, ale wiesz żaróweczka się może spalić, dlatego profilaktycznie zaglądam do zbiorniczka co jakiś czas. Stosunek mieszanki oleju do benzyny wynosi około 1 do 30, czyli to ile przejedziesz km zależy od spalania. Przyjmując, że te wynosi 3l/100km to wychodzi właśnie 1000 km na litrze oleju.

Kail
    Użytkownik

Ja nie będę wariował na Apce. Szanuje każdy motocykl, sktuer, samochody… To moje drugie życie, sposób od oderwania się od stresujących sytuacji. Z braku „money money” jestem zmuszony czekać do wakacji na Aprilię. No cóż. Będzie warto. Dużo na jej temat wiem, tylko zrobię lekkie poprawki wizualne(jak będzie trzeba) i ten tył taki „długi”, audio 500-600W i ew. tłumik, ale zastanowie sie nad tłumikiem bo spalanie może wzrosnąć. Myślę, że problem rozwiązany.
    Serdeczne dzięki, LwG ! 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Moim zdaniem audio w skuterze jest bez sensu, szkoda czasu, pieniędzy i miejsca pod kanapą na taki „wiejski” tuning ;]

Kail
    Użytkownik

No zastanowie się nad tym. Chyba zainwestuje w lepszy kask ?
    Całkiem prawdopodobne ;D

Anonim
    Nieaktywny

Kupiłbym sobie kurtkę albo dobry kask na Twoim miejscu.

Kail
    Użytkownik

Mam skórę ;] Tylko kask szukam… Nad Naxą się zastanawiam.
    Taki standardowy z dobrą wentylacją.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button