Aprilia sr 50 2002 LC przegrzewa się

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Aprilia sr 50 2002 LC przegrzewa się

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Olek Dudek 4 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Olek Dudek
    Użytkownik

Witam. Po około 10 minutach jazdy wskazówka temperatury jest już przy czerwonym. płyn w zbiorniczku rozgrzewa się, jest goorący, czy to może być wina termostatu? Jak nie to czego ?

dembiose
    Użytkownik

to zalezy jak szybko jedziesz i jakie obroty krecisz moja sr factory potrafi sie zagotwac w korku

u mnie jest tak ze jak lece na całej kicie jakies 95-100 to tepmratura nie przkracza 50 stopni na chlodnicy ale jak lece 50 -60 to juz potrafi sie zagotwac

zalezy tez od pogody

nie posiadam termostatu

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Olek Dudek
    Użytkownik

Silnik jest podobno na dotarciu jade tutaj koło domu na drodze asfaltowej górki z obu stron i tak tam i spowrotem nie cisne na full cały czas , jutro spróbuje wyjąć ten termostat , da się go wyjąć tutaj pod nogami gdzie miejsce akumulatora jest ? bo mogę to wyjąć i mam wejscie tam , A termostat gdy jest zepsuty to przypadkiem nie powinien płyn być zimny?

Olek Dudek
    Użytkownik

bo tutaj jak mam pod nogami miejsce na akumulator to jak to wyjmę to widzę normalnie silnik i chyba cylinder z głowicą

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie