aprilia sr 2000r

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Chcę zrobić sobie fajny tył tylko nie wiem jak.
    Chce coś takiego jak w linku >>>klick<<< ale tak by mi ta lampa weszła >>>suzuki gfx 600<<<

Jak to zrobić proszę o dokładną instrukcje…

Anonim
    Gość

szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla 😀 😀 😀

a tak poważnie to jest art jak zrobić nadokle, poczytaj
    a jak chcesz wsadzić te lampe to musisz plastiki przerobic 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

szpachla szpachla i jeszcze raz włókno szklane xD
    tnij plastiki, pod to zrb nadkole z tektury włókna szklanego i szpachli, wsadz lampe i git
    …tylko ze to nei takie proste..zdejmij plastiki i zobacz czy jest mozliwość

Anonim
    Gość

bardzo bardzo dużo roboty,reszta tak jak koledzy wyżej,jak wszystko zrobisz kładziesz szpachle i trzesz żeby pożądany efekt uzyskać

Anonim
    Gość

O takie coś mi chodzi zrobiłem VT aprilia sr tył

Anonim
    Gość

No trochę roboty będzie, ale jest to możliwe. Kup sobie szpachlę, żywicę, włókno szklane, papiery ścierne.. zresztą. Zasada taka sama jak przy robieniu nadkola (art jest podklejony w dziale tuning optyczny). Musisz wymodelować to czym chcesz, może być tektura (lekko wilgotna żeby dało się ją wyginać) albo jakieś inne sposoby. Pytaj chłopaków co mieli z tym więcej do czynienia;) powodzenia!

Anonim
    Gość

dzięki… Ale już wiem jak zrobię kupie dwa plastiki od aeroxa lewy i prawy tylny i zrobię coś takiego aprilia i je jakoś połączę i wygładzę nadkole…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button