Aprilia RS4 50 – zakup drugiej "pięćdziesiątki" w życiu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia RS4 50 – zakup drugiej "pięćdziesiątki" w życiu

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 21 przez 25 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest kwestia tego czy jest zablokowany tylko jaki ma papier – jak ma że jest na AM to kończy temat formalny – i nikt nie bedzie w to wnikał aż do chwili kiedy nie dasz się złapać pocinając powyżej 50km/h.
    Skoro ma homologacje na AM to nie może mieć na wyższe. coś tu nie jest jasne.
    No i ostatnia sprawa – mówisz że jedzisz ostrożnie. Ja też jeżdżę ostrożnie ale inni jeżdżą mniej ostrożnie. Na drodze nie jesteś sam i masz wpływ tylko na część sytuacji.
    Mnie taranowano dwa razu kiedy STAŁEM samochodem w korku – raz pan wpadł w nas z tyłu a ja byłem 3 uderzony a raz wojskowy jelcz zmieniał pas orając mi bok osią koła i wlokąc do przodu. Staliśmy w korku a on nie czuł… wiec co z tego że ostrożnie jezdze jak wtedy nawet nie jechałem 🙂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe pustelnig
    pustelnig
    Użytkownik

Jeszcze pozostaje problem 8 Koni, to 5 z kawałkiem KW a AM nie dość, że ogranicza do 45km/h to jeszcze nie może być większa moc niż 4 KW. Ale mało kto na to patrzy. Jeśli będzie zablokowany do prędkości 45 km/h to raczej nic nie powiedzą.

Max Power Maximum

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Czyli popierdzieliły mi się modele, bo sobie porównywałem… no masz, człowiek wciąż uczy się czegoś nowego 🙂
    A odpowiedź importera…. porażająca :-)))

Zdjęcie profilowe Lionsek
    Lionsek
    Użytkownik

Wombat: Mówiąc rozsądnie tudzież ostrożnie chodzi mi o prędkość, a cd. homologacji to są kropka w kropkę słowa osoby, z którą rozmawiałem. :))))
    pustelnig: Mi bardziej chodzi o komfort psychiczny. Na pewno nie będę miał takiej maszyny zablokowanej na dłuższą metę (nie jeździłem dotąd za dużo manualami i będzie to mój pierwszy kontakt z sześcioprzełożeniówką), ale też nie mam zamiaru przesadzać. No i w razie rutynowej kontroli nie powinno być żadnych problemów.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie masz zamiaru przesadzać.. wątpie. to tylko zamiary a jazda 50 i pilnowanie sie cie znudzi szybko. to nuży. Wyobrażasz sobie te 120km z prędkością 50km/h? To 2,5 godziny jazdy w tempie wózka golfowego. masakra psychiczna.
    co do homologacji – może sprzedawca użył skrótu.. że mają modele zablokowane (z homologacją na motorower) i odblokowane lub 125 (jako motocykle).

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 21 przez 25 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie