Aprilia RS4 50 – zakup drugiej "pięćdziesiątki" w życiu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia RS4 50 – zakup drugiej "pięćdziesiątki" w życiu

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lionsek
    Lionsek
    Użytkownik

Cześć, witajcie.

Otóż po blisko czterech latach jazdy pierwszym w życiu skuterem (Romet 717 2t H2O) postanowiłem zakupić nową maszynę. Zaczarowała mnie piękna Włoszka – Aprilia RS4 50. Poza fenomenalną prezencją dochodzi jej uznanie wśród użytkowników oraz – co najważniejsze – genialny dwusuwowy silnik, czy doskonałe hamulce. Będzie to duża inwestycja, bo planuję kupić „nówkę”. Co myślicie o owym jednośladzie? Jest wart zainteresowania, zwłaszcza jako drugi motorower?

Pozdrawiam i liczę na rozwój dyskusji. 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro 4 lata jedzisz motorowerem to jesteś w okolicy pełnoletności prawka B albo A1… warto sie pchać w 50cm za relatywnie dużą kase?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Lionsek
    Użytkownik

Do 18 pozostało mi osiem miesięcy, a środka transportu potrzebuję czym prędzej. Romecik się już wysłużył i nie opłaca mi się inwestować w jego naprawę, a jednak taka Aprilia byłaby czymś, co posłuży mi przez dłuższy czas nie tracąc przesadnie na wartości.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Czyli nie zamierzasz robić kolejnych uprawnień (A1)? Moto piękne, ale wywalić tyle kasy na motorowerek… no cóż. Ja bym te kilka miesięcy odpękał na czymkolwiek, zrobił prawko i kupił 125… Dorosły facet przez kilka lat na 50 udającej 1000… Taka trochę proteza, za rok może zacząć uwierać…

Lionsek
    Użytkownik

Owszem, będę miał zamiar wyrabiać sobie kolejne uprawnienia, ale to w swoim czasie. Środek transportu służy mi do dojazdów do pracy oraz parę razy tygodniowo do pokonania trasy 120 km. Po skończeniu 18 robię B i przesiadam się na samochód że względów czysto praktycznych, a taka Aprilia byłaby czymś, do czego chętnie i często bym wracał.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Czyli nie idziesz potem w stronę większych motocykli? Nie należę do jakichś wybitnie oszczędnych misiów, ale było by mi szkoda wywalić taką kasę na motorower. Ale skoro cię stać i sprawia ci frajdę, to dlaczego nie, w końcu to zabawka :-)))

Lionsek
    Użytkownik

Jasne, że będę miał zamiar kupić w przyszłości mocniejsze moto, ale to – na chwilę obecną – jeszcze długa droga. Nie tyle jestem rorzutną osobą, co mam teraz możliwość takowej inwestycji. Uważam, że zakup takiego pojazdu pozwoli mi nieco oszczędzić na utracie wartości i zaoferować fantastyczne doznania z jazdy.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dzień po zakupie stracisz 20% – a to tyle co cały chiński skuter. w pierwszym roku bedzie to co najmniej 30%.
    Dopiero stare trzymają cene. W nowych leci na łeb na szyje

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Niewiele jest osób, które są w stanie/skłonne wydać na używany motorower 10K. Ci, co ich stać, prędzej kupią nowy.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

napisz chłopakowi ile w plecy byłeś sprzedając swoje nowe sprzęty po półrocznej eksploatacji

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie