Aprilia rs PROSZĘ O POMOC!!! ….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Aprilia rs PROSZĘ O POMOC!!! ….

Tagi: 

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe a123659 a123659 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bielski
    Bielski
    Użytkownik

Proszę o pomoc w znalezieniu aprili rs na kartę moto-rowerową do 3500zł ewentualnie 4000zł
    i info dotyczące poprawy osiągnięć…
    pzdr.

Zdjęcie profilowe Mafia
    Mafia
    Użytkownik

A może jeszcze tankować za Ciebie? Napisz do wujka google, on ci znajdzie.

Romet 717 4T.

Masz problem ze swoim jednośladem?
    Pisz do mnie na gg: 5249694

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/37221] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/37221/icon3.png[/IMG][/URL]

Zdjęcie profilowe Bielski
    Bielski
    Użytkownik

tylko chodzi o to że ja nie znam się tak zbytnio i nie chce kupić jakiegoś syfu albo co jeździ jak ślimak xD

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Allegro… Ja nie widzę nawet tam nic ciekawego. Na co Ci szrot kupować? Trudno znaleźć za te pieniądze coś co się nie rozwali po 100km. Przynajmniej patrząc na ten model… Za te pieniądze kup lepiej nowy kymco vitality 2T.

o
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

Ryglos napisał:

Allegro… Ja nie widzę nawet tam nic ciekawego. Na co Ci szrot kupować? Trudno znaleźć za te pieniądze coś co się nie rozwali po 100km. Przynajmniej patrząc na ten model… Za te pieniądze kup lepiej nowy kymco vitality 2T.

Mylisz nazwy on nie pytał o aprilla sr(skuter) tylko o rs który jest motorowerem z wyglądem ścigacza. Za taką cenę nic z tego nie kupisz co nadaje się do jazdy. Jeśli upierasz się na takie coś to jedynie yamaha tzr 50

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

P_A_T napisał:

Ryglos napisał:

Mylisz nazwy on nie pytał o aprilla sr(skuter) tylko o rs który jest motorowerem z wyglądem ścigacza. Za taką cenę nic z tego nie kupisz co nadaje się do jazdy. Jeśli upierasz się na takie coś to jedynie yamaha tzr 50

Wiem co to Aprilia RS! Więc mi nie wmawiaj co innego. Sr to jest skuter. Czemu sądzisz, że ja go miałem na myśli? Po prostu mu powiedziałem co za maszynę kupić.

o
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Po co te nerwy… P_A_T się pomylił.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

To wywnioskowałem z twojego posta, jak on pisze o scigaczu a ty mu skuter proponujesz to pierwsze wrażenie jest takie że myślałeś ze on o skuterze mówi

Zdjęcie profilowe majker_skuterowo
    majker_skuterowo
    Użytkownik

@mafia
    rewelacyjny punchline 🙂

Jest:
    Kymco Agility 50 4T, rocznik 2007

Był (umarł śmiercią tragiczną):
    Kymco Super 9 2008 SH10DA, 4.5 KM

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie