Aprilia rs – mieszanka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia rs – mieszanka

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe generauuu generauuu 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe generauuu
    generauuu
    Użytkownik

Witam postanowiłem nie lać oleju do dozownika tylko do bęzyny. Robię tak jak wiekszość mieszanke tylko nie wiem dlaczego czasem mi miga kontrolka od oleju to dlatego ze w dozowniku nie ma oleju czy dlatego ze malo oleju dostaje sie do silnika??

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to chodzi o ilość oliwy w zbiorniku dozownika.
    A sam dozownik wykręciłeś czy został? Jego olej w środku smaruje – jeżeli pracuje to należy mu rurki „w pętle” spiąć żeby miał olej. Albo go wymontować i wstawić zaślepkę.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

lukas548
    Użytkownik

Własnie z tym dolewaniem oleju do paliwa i sprawnym dozownikiem niby mechanik zalecił mi ale z drugiej strony szybko się dysze brudzą w gazniku i gdy postoi na słoncu jak jezdze do pracy 8 godzin to puzniej problemy z odpalaniem samostart do filtra powietrza itp. A jak stoi e garażu w temperaturze 18 do 20 stopni zawsze pali dziwne nie jednak słonce wysusza pewnie paliwo w gazniku i olej zostaje i cięzko odpalic

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie są z tym problemy. Mój stoi w słońcu w deszczu w śniegu, czasem i kilka/kilkanaście dni nie odpalany z mieszanką w zbiorniku i odpala od pierwszego.
    8 godzić czy dwa dni to jest nic na takie stanie. Po 2-3 tygodniach może być problem bo sie zacznie mieszanka starzeć/rozwarstwiać i olej sie na dole wytrąci i zakituje gaźnik. Trzeba go raz na tydzień pobujać żeby sie rozmieszało i przepalić żeby ściekło z przewodów bo w nich mimo bujania sie rozwarstwia

lukas548
    Użytkownik

Zarabany jest gaznik ale jusz zlom ta aprilia jak kupiłem na orginalnym silniku 100km/h teraz max 70 wymienił silnik i gaznik na chinski złom mechanik po ch… wysadzic to powietrze

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

lukas548
    Użytkownik

lukas548 napisał:

Zarabany jest gaznik ale jusz zlom ta aprilia jak kupiłem na orginalnym silniku 100km/h teraz max 70 wymienił silnik i gaznik na chinski złom mechanik po ch… wysadzic to powietrze.Ten mechanik to debil i tylko kase bierze szkoda ze sie nie znam

lukas548
    Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=Wtje5bQkPmE tak powinna zapierdzielać sr 120 nigdy nie osignelem max 110 z górki na 50 cm silniku jak kupiłem teraz złom. 110km/h jechalem teraz po zmianie na chinola 70km/h

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tam i licznik grubo kłamie

lukas548
    Użytkownik

Ma polini wtryski i silnik 70 cm jest to mozliiwe ja 50 cm osiagłem 110km/h nie teraz mam za dużo mam zmian apka zawsze

lukas548
    Użytkownik

Ma polini wtryski i silnik 70 cm jest to mozliiwe ja 50 cm osiagłem 110km/h nie teraz mam za dużo mam zmian apka zawsze

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie