Aprilia rs - mieszanka

Witam postanowiłem nie lać oleju do dozownika tylko do bęzyny. Robię tak jak wiekszość mieszanke tylko nie wiem dlaczego czasem mi miga kontrolka od oleju to dlatego ze w dozowniku nie ma oleju czy dlatego ze malo oleju dostaje sie do silnika??

to chodzi o ilość oliwy w zbiorniku dozownika.
A sam dozownik wykręciłeś czy został? Jego olej w środku smaruje - jeżeli pracuje to należy mu rurki "w pętle" spiąć żeby miał olej. Albo go wymontować i wstawić zaślepkę.

Własnie z tym dolewaniem oleju do paliwa i sprawnym dozownikiem niby mechanik zalecił mi ale z drugiej strony szybko się dysze brudzą w gazniku i gdy postoi na słoncu jak jezdze do pracy 8 godzin to puzniej problemy z odpalaniem samostart do filtra powietrza itp. A jak stoi e garażu w temperaturze 18 do 20 stopni zawsze pali dziwne nie jednak słonce wysusza pewnie paliwo w gazniku i olej zostaje i cięzko odpalic

to nie są z tym problemy. Mój stoi w słońcu w deszczu w śniegu, czasem i kilka/kilkanaście dni nie odpalany z mieszanką w zbiorniku i odpala od pierwszego.
8 godzić czy dwa dni to jest nic na takie stanie. Po 2-3 tygodniach może być problem bo sie zacznie mieszanka starzeć/rozwarstwiać i olej sie na dole wytrąci i zakituje gaźnik. Trzeba go raz na tydzień pobujać żeby sie rozmieszało i przepalić żeby ściekło z przewodów bo w nich mimo bujania sie rozwarstwia

Zarabany jest gaznik ale jusz zlom ta aprilia jak kupiłem na orginalnym silniku 100km/h teraz max 70 wymienił silnik i gaznik na chinski złom mechanik po ch... wysadzic to powietrze

lukas548 napisał:

Zarabany jest gaznik ale jusz zlom ta aprilia jak kupiłem na orginalnym silniku 100km/h teraz max 70 wymienił silnik i gaznik na chinski złom mechanik po ch... wysadzic to powietrze.Ten mechanik to debil i tylko kase bierze szkoda ze sie nie znam

https://www.youtube.com/watch?v=Wtje5bQkPmE tak powinna zapierdzielać sr 120 nigdy nie osignelem max 110 z górki na 50 cm silniku jak kupiłem teraz złom. 110km/h jechalem teraz po zmianie na chinola 70km/h

tam i licznik grubo kłamie

Ma polini wtryski i silnik 70 cm jest to mozliiwe ja 50 cm osiagłem 110km/h nie teraz mam za dużo mam zmian apka zawsze

Ma polini wtryski i silnik 70 cm jest to mozliiwe ja 50 cm osiagłem 110km/h nie teraz mam za dużo mam zmian apka zawsze

Wobat zjebał mi mechanik aprilie gorzxej od chinola licznik nie przekłamuje ja tylko moge 70km/h jak miałem 90km/h to z kilometra brałem chinole teraz niezrobił mo chinola do potegi

Te liczniki nie przekłamują ja max teraz 70km/h Mechanik wszystko chinskie wsadził

Nie chcem tej aprili zaraz ja podpale

No na polini wtrskach na 70 cm poj mozliwe

Wombat dozownik został ze wszystkimi pompam itp nic nie ruszałem tylko znajomy spuścił mi olej z dozownika i powiedział że nie musze go odłączyć wystarczy żebym lał do benzyny olej w proporcji 1:40 na dotarciu. Mam nadzieje, że nic sie nie dzieje jak tak jezdze.. Kontrolka od oleju miga tylko jak przyśpieszam. Moge tak jezdzic bez odlączania dozownika?