Aprilia RS – drążek zmiany biegów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia RS – drążek zmiany biegów

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Siemka. Bardzo podoba mi się Aprilia RS w starej budzie (1998-2006). Chłopak niedaleko mnie wystawia, to sprawdzilem. Jest całkiem wygodna, no ale kolana musze podginać całkiem mocno, co mi szczególnie nie przeszkadza. Jakoś nie przypadł mi do gustu drążek zmiany biegow. Jest troche krótki. Trudniej operować nim wyższej osobie. Jak myślicie, czy byłaby możliwość wymiany drążka na dłuższy?

Tezia :*

TheMiqlaq
    Użytkownik

To jak? 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

To jest tylko drążek, a nie jakiś skomplikowany mechanizm, więc nie powinno być problemu z wymianą. Nie jestem pewien jedynie, czy znajdziesz dłuższy, czy będziesz musiał go wykonać samemu… Moim zdaniem jak byś przejechał pare km, to byś się przyzwyczaił do tego „krótkiego” 😉

TheMiqlaq
    Użytkownik

Może ;). Narazie jeszcze nie kupuje. Poczekam może aż Simson będzie na chodzi, i jak chciałbym coś troszeczkę mocniejszego to kupić Aprilkę. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, nawet do kija w okolicach okrężnicy :).

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie