Aprilia RS 50 z dużym przebiegiem

Witam.
Planuję kupić Aprilie RS 50 i znalazłem fajną blisko mnie za 3100zł ale ma duży przebieg bo ok. 33tyś. Czy opłaca się brać?

Dość spory przebieg i trzeba będzie robić remont silnika,części są drogie do tego skutera moim zdaniem to za drogo no ale jeszcze nie podałeś rocznika

duzo 33tyś.. może jeszcze cofał licznik.:) nic nie wiadomo.

budyniek napisał:

Witam.
Planuję kupić Aprilie RS 50 i znalazłem fajną blisko mnie za 3100zł ale ma duży przebieg bo ok. 33tyś. Czy opłaca się brać?

Najlepiej jak dasz link do ogłoszenia. Jeśli był robiony remont silnika i skuter jest sprawny to możesz go brać, ale według mnie sądząc po przebiegu nie jest wart 3100zł.

To ta Aprilka
http://allegro.pl/show_item.php?item=2242324174

Wygląda dobrze - najlepiej jakbyś pojechał z kimś kto się zna na aspektach mechanicznych i po odgłosach silnika potrafi zlokalizować ewentualne usterki. Myślę że jak na tą markę przebieg 31k. km nie jest jeszcze straszny skoro silniczki 139FMB w chińskich motorowerach potrafią tyle wytrzymać bez awarii. Możesz zawsze zbić te 200-300zł na opłaty za przebieg, ale może rzeczywiście pojazd jest zadbany. Jeżeli nie ma rys i otarć to zapewne ktoś dbał o to.

Jeżeli szukasz motoroweru a nie motocykla, to nie bardzo, bo to jest motocykl o poj.silnika 125ccm.