Aprilia RS 1998-2006 - licznk przebiegu

Siemka. Dziś byłem oglądać kandydatkę na pierwszy poważniejszy motorek. Wybór padł tym razem na Aprilie RS 50 z 2001 roku. Prezentuje się ładnie, ma sporo rys, ale jak na ten wiek jest dobrze. Nie był malowany itd. Ale moją uwagę przykuł licznik kilometrów. Na liczniku pisało 63000 (oczywiście nie dokładnie, bo tego nie zapamiętałem :). I teraz mam pytanie, do znawców tematu aprili - czy to oznacza że ma przejechane 63 tyś, czy 6,3 tyś? Jak 63 to w miare spoko. Licznik nie był ruszany. 6,3 to dziwne, ale ślimak nie działa od 2 miesięcy więc może możliwe ;).

Za 3500 zł cudów się nie spodziewałem, ale się nie zawiodłem. Chłopak podjechał do mnie, objaśnił wszystko, powiedział co i jak, dał posiedzieć, wkręcić ją na 11 tyś, a dalej już nie chciałem męczyć :). Ogólnie motorek spoko.

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-aprillie-rs-50-ID1aPAt.html#a608d860;r:2;s:177

Ostatnia cyfra na liczniku anagolowym oznacza metry czyli jeśli na liczniku widziałeś 63000 to motorower ten miał przejechane 6300km Jeśli natomiast miałby np. 63004 to miałby przejechane 6300km i 400metrów.


Dzięki Kapuchon :). Chyba licznik był skręcany, ale moto w nienagannym stanie.

O co ci chodziło Fubu? :)